Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt valaki push up...

Használt valaki push up szoptatós melltartót? Ha igen hol vettétek? Bevált?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok: [link]


Ilyesmiket hordok: [link]

Furcsa lenne nem szivacsosat hordani, nagy hülyén érezném magam hagyományosban, testarányaimhoz képest kicsi a mellem.

Hivatalos méretezés szerint A és B kosár között van a mellem, ilyen fajta melltartóból 75B-t hordok.

Nőtt valamennyit a terhesség alatt, de jók ugyanazok a melltartók amit előtte hordtam egyenlőre (félidőnél vagyok).



#push-up #szoptatós melltartó #push up szoptatós melltartó
2017. jan. 15. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem hasznaltam, ugy hallottam, hogy akarmilyen merevites hatassal lehet a tejre (apadhat tole). En eleinte csak sima szoptatos melltartot vagy sportmelltartot hasznaltam, aztan mikor mar csak napi 1-2 alkalommal szopizott, akkor sima push upot. Nem lett tole semmi baja a tejemnek.
2017. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Sok sikert hozzá! Kíváncsi leszek, hogy élesben mit gondolsz majd.

Az egyik, hogy még a merevítő és szivacs nélküli is árt szoptatás alatt, HA túl szoros, nemhogy a push up. Tejcsatorna elzáródást, mellgyulladást okoz.

A másik hogy nekem olyan érzékeny lett a mellem, bimbóm abban az időszakban - és ezt mástól is hallottam -, hogy semmilyen melltartót nem tudtam viselni kezdetekben. Később pedig csakis tiszta pamut, merevítő és szivacs nélkülit.

(Az meg az utolsó volt, hogy hogy fest a mellem, mekkorának látszik. AA-ról indultam.)

2017. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Én rendeltem egy hasonlót ebayről (kínai csodagyártmány). Jól néz ki, meg minden, de a szoptatás elején, míg könnyen csomósodott a mellem nem volt kényelmes. Később jó volt viszont, én extrakicsi mellekkel rendelkezem, én se éreztem jól magam a "sima" szivacsmentes melltartókban.
2017. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Itthon nem hordok melltartót (csak, ha vendég jön), továbbra sem tervezem, ha jól emlékszem édesanyám sem hordott még szoptatási időszakban sem, amikor a testvérem megszületett.

Ember közé (pl. orvos, bolt, családi események) szeretném hordani.

2017. jan. 15. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt és az első felében nekem is hihetetlen volt, hogy merevítő és formázás nélküli melltartót hordjak. De iszonyatosan kényelmetlen lett idővel az összes melltartóm. Nem nőtt még akkor a mellem, csak keményebb és duzzadtabb lett, valamint nagyon érzékeny. A korábban csúnyának tűnő szoptatós melltartó (amit vészhelyzet esetére szereztem be) lett azután a legkényelmesebb darabom :)

A szülés után, ahogy beindult a tej, akkor nőtt meg igazán, már kb. két kosárral nagyobb, mint a terhesség előtt. Lehet, h neked is ezután lesz jelentősen nagyobb.

Én teszek a melltartómba olyan kerek szoptatós betétet, hogy ne tejezzem össze azt. Ennek is van push up hatása :) Bár nem ez volt a szándékom.

2017. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az elejen nagyon erzekenyek voltak a melleim (pedig menseskor nem volt jellezo), de nem volt problemam szeremcsere a push up-al! :)
2017. jan. 15. 22:27
 7/13 A kérdező kommentje:
2-esnek. Nem tudom milyen push up-al volt dolgod, biztos van szoros is, de amik nekem vannak szerencsere nem azok. :)
2017. jan. 15. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:

A hm-ben lehet kapni szivacsos szoptatos melltartot, nezzed meg a honlapot. Ezek nem pushup es merevitos meltartok, de parnazottak.

Harmadik gyerekre semmi mellem nem maradt, van ilyen nekem is es ugyanolyan kenyelmes volt, mint a teljesen sima szoptatos. Egyedul a lehajatasa kisse nehezkesebb.

De igaza van annak a valaszonak, aki azt mondta vard meg a belovelo tejet szules utan. Nekem az elso gyereknel nagyon sokat nott a mellem es az elso hat honapban olyan is volt. Masodik gyereknel mar kisebbrol indultam es a belovelestol sem nott meg. A harmadikra semmi mellem nem maradt kezdesre es meg csak meg sem kemenyedett a tejtol. Pedig o is csak anyatejes.

Es tenyleg sokat dob a szoptatos melltartobetet is 😁

2017. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Uhh köszi a tippet, H&M honlapját nézegettem, rengeteg van, pl.: [link]

Már csak az a kérdés, hogy itt nálunk vannak-e kismamás cuccok, szerintem nincsenek, még sosem láttam, pedig elég sűrűn megfordulok ott. Max. rendelek majd. :)

2017. jan. 16. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
5. vagyok. Ha Bp-en laksz, akkor a Váci utcai és a Mammutos H&M-ben vannak kismamacuccok, melltartók is. De a Webshopban jóval nagyobb a választék, legalábbis ruhákat, szoptatós felsőket és kismama leggingseket tekintve biztosan :)
2017. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!