Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek hogy ne apadjon el...

Katalin Kis kérdése:

Mit tegyek hogy ne apadjon el a tejem?

Figyelt kérdés
Minden rendben mig nem jött egy megfázás ( hideg rázot,lázas voltam, torkom fájt stb) ez a 3 nap alatt egyáltalán nem ettem se éjjel se nappal, nem volt étvágyam, a tej menyisége alkalmanként 10 ml és egyre kevesebb. Mit tehetek adjam fel? a baba egy hónapos tápozni kell. vissza lehet még csinálni a tejet?
2017. jan. 16. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Sűrűn kell mellre rakni, és ha csak lehet a tápszert minimalizálni, vagy az lenne a legjobb ha teljesen elhagynád. Ha egy órát lesz mellen, akkor annyit. Ne add fel. Esetleg fejheted is, még ha nem is jön semmi. Minnél több inger éri, annál több termelődik.
2017. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont olvastam egy fb szopi csoportban h visszajott a teje.

Amit csinált

Napi több laktoherb, görög széna kapszula, homeo bogyó, 4-5 liter folyadék, és baba rengeregen mellen.


Emlékszem szülés után napi 1 zsugor vizet megittam, 3 napon volt tejem. A férjem csak amult h tényleg elfogyott 6*1,5 liter víz. Mondjuk a szülés és a nyári meleg is betett.

És egyél sok szénhidrátot, abból lesz tejed. Ne hagyd veszni

2017. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minél többet legyen cicin + pumpàljàl le tejet. Nem olcsók ezek a mellszìvòk de lehet tudsz kölcsönözni is. Megèri hidd el.

Nekem is a kisfiam kapott tápszert is az elején, mert nem ment a szoptatás aztán meg féltem, hogy elapad a tejem és kölcsönöztem mellszìvòt amitől beállt. 1 hónap után már nem kellett neki adni tápszert csak anyatejet. Azóta is, 20 hónapos!

2017. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!