Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezd apadni a tejem?

Kezd apadni a tejem?

Figyelt kérdés
2-3 napja sokat sir a babam nyugosebb ,a cicim mar nem telitodik kemenyre ,erzekelhetoen kevesebb a tejem,mit tegyek?
2017. jan. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Kérd meg párodat, hogy tőnél finoman fogva maga felé lassan simítva húzza a cicidet és közben a bimbóból kicsit szívja, azért jobb így mintha magadnak csinálnád mert akkor nem fog jönni tej, mert rágörcsölsz.
2017. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád? Nem lehet hogy most állt be a kereslet- kínálat. A babád meg sok mindentől sírhat, hasfájás, fogfájás, tudni kéne mekkora a baba.
2017. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5hónapos a kicsi ,igeny szerint szoptattam, de az utobbi idoben itthoni gondok nagy stressz ert es arra gondoltam ez lehet a baj
2017. jan. 18. 18:09
 4/5 anonim válasza:
39%
Ha az én tőgyes válaszom törölve lett, akkor az elsőt miért nem törölték? Ha arra gondolok, hogy húzogatja a dudáit, közben szívogatja a bimbóit, akkor uaaahhheeeeee...
2017. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem apad el a tej ha igény szerint szoptatód. Egy idő után már nem fog annyira megduzzadni. Ne add fel mindig szoptasd úgy biztos nem fog el apadni. Lehet, hogy olyat ettél ami neki nem ízlett és fáj tőle a hasa vagy jön a foga.
2017. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!