Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS miért hányja ki sugárba a...

SOS miért hányja ki sugárba a tejet büfi után? Miért romlott a szopási technikája?

Figyelt kérdés

5 hónapos anyatejes babám karácsonykor óta csak álmában hajlandó szopni. Ráadásul eddig helyesen szopott, most meg folyamatosan nyeli a levegőt. Ha nem büfiztetem meg, akkor fél óra múlva felébred, büfög hatalmasat és minent kihány. De most már szopi után le sem rakom, felébresztem, megbüfiztetem. De így is hány sugárba sok esetben. Napi gyakorisággal.

Cumisüveget, cumit nem kapott.

Orvos,védőnő tanácstalanok. Valakinek volt hasonlója?

Már mindent megtettük, gasztro doki, uh, kiságy megemelése, sürítők stb...de nem javul a helyzet. Ráadásul sokkal kevesebbet hajlandó enni, kb 500 milit naponta, azelőtt 3 hónaposan 850 milikett evett naponta. Hozzátáplálni sem tudom, mert azt is kihányja.


2017. jan. 20. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Gasztrosnak mutasd meg!
2017. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Speckó cumi amivel nem nyel levegőt, próbd meg. De lehet nem hányás hanem bukás reflux miatt.

Próbáld ki ezt, vagy ehhez hasonlót.

Sajnos ez nem oldódik meg egyszerűen, speciálus tápszert kapott a fiam. Hiába szopizott ha diétáztam sem javult a helyzet.


[link]

2017. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves második! Éppen az a baj, hogy semilyen cumisüveget nem hajlandó elfogadni. Max kiskanállal tudom etetni, de az kész tortúra.

Nektek hogy sikerült átállni a tápszerre/cumisüvegre? Egyből elfogadta, vagy megvártad amíg nagyon éhes lesz? En már mindenhogy próbáltam, de nem kell neki..

2017. jan. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!