Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezdetektol igeny szerint...

Kezdetektol igeny szerint szoptatott babatok 1 evesen hanyszor szopik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2x rendes étkezésként, ezeken kívül általában kiegészítésként 'kortyolgat' még szintén 2x kb
2017. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
kezdetektől igény szerint szoptattam a lányom, de 7-8 hósan már nem kérte étkezések között....én meg nem raktam autimatice mellre hanem vizzel kinaltam meg. Hiszen mi az igény szerinti szoptatás, Ha mindenáron napjában többször megszoptatod, akár össze vissza étkezések közt, csak hogy igyon már valamit, vagy az, hogyha eteted mint egy hozzátáplált gyereket, és ha valami miatt a rendes kaját és a vizet nem kéri csak cicit, akkor adsz neki cicit? szerintem az utóbbi. na ebből a kiindulásból nekem mindig víz volt az első amivel kinaltam, de mivel igényszerinti baba, akkor sem utasítottam volna el, ha nem hajlandó vizet inni hanem cicit kér. De nem volt ebből soha gond, elfogadta hogy majd úgyis adoma cicit ha itt az ideje, és így végül is nem lett cici függő, egy éves szülinapján szinte pontban, úgy döntött nem kéri már többet :)
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak alváshoz
2017. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel kétszer, nappal 2-3-szor.
2017. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

20 hónapos akkor amikor ő akarja. Ha itthon vagyunk sokat lóg rajtam,de ha máshol vagyunk nem akarja szinte egyáltalán csak ha valami baj van.

Anyatejnèl nincs jobb!

2017. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11 és fél hónapos a fiam, változó, hogy mennyit szopik, igazából sose számoltam :) Reggel ébredéskor szopizik, utána, ha jó napja van, akkor megesik, hogy csak este kéri megint úgy igazán, meg ebéd után picit rákortyol, de mivel jön a szemfoga éppen, hát vannak katasztrofális napok, amikor 2-3 óránként kéri egy kicsit, sőt, olyan is volt már, hogy nem volt hajlandó semmit sem enni, csak szopizni. Mondjuk ha ilyen van, akkor örülök, mert az azt jelenti, hogy mindjárt áttörik a foga végre. Nála legalább is ez mindig ilyenkor van.


De ha nem fáj semmije, akkor napi 2-3 szopi van már csak, meg éjjel még ébred kétszer szopizni. Úgyhogy összesen 24 óra alatt 4-5 alkalommal.

2017. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém 13 hónapos és még napi 4-5x kéri legalább. Amikor beteg volt meg nonstop csak azt kérte. TIéd?
2017. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!