Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tej egyszer csak elapad,...

A tej egyszer csak elapad, vagy a baba majd gondol egyet és már nem fogja kérni? Szeretnék sokáig szoptatni, de honnan tudom majd, ha vége lesz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem kötelező, hogy vége legyen.

Van olyan anya, aki a 6 éves gyerekét még szoptatja. Persze ez már bőven kevés ilyen korban... mást is eszik az a gyerek.

2008. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én lányom egyszercsak abbahagyta. A 11. hónapban már nem "ömlött" úgy a tejcsi a szájába, ahogy addig, és utána nem fogadta el.
2008. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csak elkezd kevesebb lenni,kiegészíted tápszerrel,és rájöna babád,milyen jó dolga is van,majd elkezdi hanyagolni a cicit.Nálunk legalábbis így történt.
2008. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: 6 éves gyereket????Nem túlzás egy kicsit? A házi feladat megoldása közben egy kis cici...:((( Ez már gusztustalan szerintem egy akkora gyereket.

Kérdező: Remélem sokáig tudod majd szoptatni a babádat, és azt is remélem, hogy magától elhagyja majd. ha így lesz, akkor majd abba,marad a tejtermelődés, nekem így volt, és nem volt rossz, mert már 1 éves volt a lányom. Szerintem ez jó...

2008. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi-

nekem 10 hónapos a fiam.még szeretném legalább 1éves koráig szoptatni,mert cumisüvegből nem hajlandó semmit inni

2008. okt. 13. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!