Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tavaszi babák anyukái, milyen...

Tavaszi babák anyukái, milyen zöldséget és gyümölcsöt esztek? úgy látom lassan minden tiltó listán van.2 hetes baba anyukája vagyok

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked kell kitapasztalni mi jó a babádnak,és mi nem.Citrusfélélktől elvileg még tartózkodja,gyakorlatilag ha nincs tőle baja,nem fájdul meg a hasa,ehetsz egy keveset.Azokkal a zöldségekkel amik felfujnak ugyszintén,de lassan lehet próbálkozni,van olyan baba aki imunis arra miket eszik az anyja.
2010. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdzd meg a gyerekorvosodat.


Az enyém azt mondta, hogy bármit ehetek, nincs tiltólista. Majd a babám "megmondja", hogy mi az, amit nem tűr, csak figyeljem őt. Eddig egyedül a körte került "listára".


Ne paráztasd agyon magadat, nem volt elég ebből 9 hónap? :-)


7 hetes anyatejes kisfiú anyukája

2010. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is egyél nyugodtan bármit, a baba úgyis jelezni fog ha nem tetszik. Első fiam nem volt érzékeny, hasfájós, szó szerint bármit ehettem mág a két tányér bablevest sem "kritizálta". A kis picúrom (most 9 hetes) viszont érzékenyebb, most oda kell figyelnem. Viszont ha iszol laktoherb- vagy édeskömény teát az is átmegy a tejcsibe és könnyíti a baba emésztését. Én egyszer mikor elfogyott a laktoherbem és 2 napig nem ittam akkor vettem észre, hogy babóm esténként nagyon szenved, ha iszom akkor sokkal jobb neki. :) (pedig tejem van bőven, szóval csak miatta fogyasztom)
2010. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! ma megettem egy narancsot!
2010. máj. 10. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondtáka kórházba, mindent egyek, s figyeljem a Babát... ami nagyon felfujja, abból csak keveset, de szoktassam az ízekhez, így nem lesz válogatós... hétvégén rizibizi volt, borsóval, kukoricával... semmi gondot nem okozott!!!!

11 hetes anyatejes pasi anyukája

2010. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!