Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor kezdtetek tápszert...

Szchylla kérdése:

Mikor kezdtetek tápszert adni? Szoptatni szeretném a babám, de mi az a pont, amikor muszáj tápszerezni?

Figyelt kérdés
4 kg-val született,visszaesett a korházba 3,85-re,de 3.95-tel jöttünk haza. Hnapután lesz 3 hetes,és alig 4.15 kg. Solszor alig eszik 50-60-akat,pedig ilyenkor szerintem talán már többet "illene",igy félek, h nem is termelödik viszont nyugodt, türelmes baba, végig alussza az éjszakát, ami megint ritka ennyi idősen.nagylányomat 1.5 éves koráig szoptattam 6 éve. Bizonytalan vagyok.Ki mit tenne a helyemben?

#szoptatás #tápszerezni
2017. jún. 8. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En 2 hos koraig birtam.

Allandoan sirt,alig aludt.

Tejem az lett volna,100-150 miliket fejtem /mell.

O is evett 80-90milit ennyi idosen.

De csak orditott,es nem hizott.

3490 el szuletett.3280 al hoztuk haza.2 hetesen 3300 volt.1 hosan 3350.ekkor mar kapott tapszert este.azutan aludt 4-5 orakat.

2 hosan teljesen ataltunk tapszerre,onnan kezdve minden eves utan jokat durmolt.es hizni is szepen elkezdett.

Ha a te babad alszik nyugodtan,es hizik rendesen akkor ne aggodj.

A merleget tedd el.eleg havonta a vedononel merni.

2017. jún. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel már nem volt "nyugodt" alvás... de nem tudom, h az éhsége miatt e, v a hasikája miatt e, mert lassan hnap lesz egy hete, h nem volt széklete. Pisis pelusa van bőven. Mellkasomon aludt szinte egész éjjel és kétszer is szopizott
2017. jún. 9. 08:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyatejes babanal tevhit a tuletetes. Az idore etetes miatt viszont lehet olyan, hogy hirtelen tul mohon szopizik, ami miatt levegot nyel, es faj a pocija.
2017. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!