Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyümölcsöket ehetek?

Milyen gyümölcsöket ehetek?

Figyelt kérdés

A kisfiam 11 napos. Szerencsére van tejem, így szoptatok. Milyen gyümölcsöket ehetek, amik nem bántják a picim pocakját?

Mindig is gyümölcsös voltam, és most is rettenetesen kívánom mindegyiket.


2010. máj. 24. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit tudok, hogy szoptatás alatt olyan gyümölcsöt nem ehetsz csak nagyon kicsi mennyiségben amit alergia miatt nem adhatsz a gyereknek 1 éves koráig. Pl eper. Persze par szemet megehetsz de sokat nem.

Szerintem barack alma ilyesmit ehetsz.

2010. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,legalábbis a védőnőm azt mondta,hogy aprómagvas gyümölcsöt is lehet enni.szerintem próbáld ki és észreveszed,melyiket nem bírja a kicsi.én bárhogy vigyáztam,iszonyat hasfájós volt a fiam.
2010. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a cítromtól és a kivitől fájt a hasa.
2010. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármit ehetsz, amit a kisfiad hasa bír. Tapasztald ki. Az aprómagvas gyümölcsöket is meg lehet enni, a szoptatós anyának nem tilos, de a babának nem szabad még adni.


Nekem csak a körte az egyetlen, amit nem ehetek, minden mást igen.

2010. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam hasfájós volt, és csak meggyet, almát lehetett ennem. Májusban született majd megőröltem a cseresznyéért, szamócáért, málnáért, barackért, de semmit nem bírt. Augusztusban már tudtam enni dinnyét, akkor már nem volt olyan hasfájós.
2010. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ettem mindent amit csak megkívántam,szerencsére semmitől nem volt baja a lányomnak. Na,jó azt hozzá kell tenni,hogy egyébként sem volt hasfájós soha. Próbálkozz,úgyis csak a saját tapasztalat alapaján lehet csak dönteni....

Ja,és még annyi,hogy sógornőm fia most 10 hetes,és érdekes módon a "jó" fej védőnője eltiltotta minden gyümitől,kivéve az almától,mert neki rossz tapasztalatai voltak annak idején.

Ezzel csak azt akartam mondani,hogy próbálkozz,kísérletezz... És NE HALlGASS az ostoba tanácsokra!

2010. máj. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!