Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesen tehetek valamit...

Terhesen tehetek valamit azért, hogy szoptatni tudjak majd? Vagy egyenlőre nem kell figyelnem semmire?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor még nem tudsz mit tenni, majd ha megszületik a kicsi, akkor minél többször tedd mellre, akárhányszor csak hajlandónak mutatkozik rá.
2010. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem rengeteg előtejem volt,hordanom kellett melltartóbetétet már kismamaként,és képzeld,csak egy hónapig tudtam szoptatni,mellette pótlással.

Sajnos ez sem függ össze,és szerintem most még tenni ezért nem is nagyon tudsz.

2010. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha lapos vagy befelé forduló a mellbimbód, akkor az első két trimeszterben hordj bimbókiemelőt. Egyebet nem tehetsz.


Könnyű szülést!

2010. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tájékozódj! Olvasd el az lll szoptatós füzeteit, készítsd be a kórházi csomagodba a szoptatási tanácsadók telefonszámait. Esetleg ha van a közeletekben szoptatós baba-mama csoport keresd fel őket. Különösebben most semmi mást nem tudsz tenni. Jó babavárást kívánok!
2010. máj. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Az előzővel 100%-ban egyet értek. Én nyüglődtem a szopival az elején, mert nem magam néztem utána, hanem mindig másokra hallgattam. Olvass! És állíts fel magadnak lehetőségeket. Legyen A v. B verzió is, ha valami nem megy az elején. Mindent próbálj ki (szoptatási helyzetek)

Jah és a legfontosabb, soha ne add fel, ha egyszer szoptatni akarsz, akkor fogsz is.

Szurkolok!

2010. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:
Most a szoptatás elmélete - szülés után a gyakorlata. ;)
2010. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!