Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Várhólyagot a mellbimbón...

Várhólyagot a mellbimbón mivellehet kezelni?

Figyelt kérdés

Kialakult egy vérhólyag a mellbimbómon, nem tudom mivel tudnám elmúlasztani. Bimbóvédővel szoptatok , szerintem a fejéstől alakulhatott ki (kézi Aventos fejőm van). Elöször csak pici pötty volt, de most már nagyobb, nem tudom mit kezdjek vele!?? Fejést nem akarok kihagyni, mert már volt egy mellgyulladásom, ill. kell a plusz tejci, mert sose szopizik ki annyit a kislányom, hogy jól is lakjon, így c.üvegből adom neki a többit.

Várom a válaszaitokat, köszönöm!!!!


6hetes kislány anyukája


2010. jún. 7. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

www.lll.hu

Hívd fel Martinovichné Debulay Biankát, vagy Schneiderné Diószegi Esztert, ők már nekem is sokszor segítettek (más problémával), biztos tudnak tanácsot adni!

Jobbulást!

2010. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, jó ha a LLLigát felhívod tényleg!

Nekem nem vér, hanem sima hólyagot szívott oda a fiam kétszer is. Nem tudtam vele mit kezdeni, szoptattam tovább, bár kutyául fájt. Aztán egyszer csak elmúlt.

2010. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!