Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik az esélyei annak, hogy...

Mik az esélyei annak, hogy nem lesz elég tejem?

Figyelt kérdés

Nagyon félek attól hogy nem lesz,tejem mindenkitől mióta terhess vagyok azt hallom szoptass ameddig csak tudsz.

Ettől már a frász kiver lehet ezért is félek hogy nem lesz.Édesanyám öcsémet még mindig szopisztatja persze csak este(öcsém 4éves lesz jan.-ban)Párom azt mondja ha anyura hasonlitok tuti nem kell aggodnom.


2007. nov. 28. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most sürgősen hagyd abba a félést!!! Ez a legrosszabb, amit tehetsz. Amelyik barátnőm aggódott, egyik sem tudott rendesen szoptatni. Tapasztalatból is tudom, amikor azon izgultam, hogy este is lesz-e tejem, mindig kevesebb volt, amikor vidáman telt a nap, még le is kellett fejni. Természetes, hogy ilyesmi eszedbe jut, de hidd el, egyszerűen akarni kell. Rendesen, táplálóan étkezni, pihenni, no stressz - menni fog. Sikeres szoptatást!
2007. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Próbálj meg arra gondolni, hogy egyszerűen fogsz tudni szoptatni és kész. Miért ne tudnál? A tested erre van berendezkedve, hogy szülés után szoptass, akkor miért ne menne? Erre kell gondolni, nem arra, hogy mi van, ha nem.

De a másik oldal: És ha nem megy, Na és? Attól nem leszel rosszabb anya. Igen, a babáknak az anyatej a legjobb táplálék. Ez igaz. De ha nincs, egészségesen felnő tápszerrel is. Ma már nagyon jó tápszerek vannak. Ha tápszert eszik, attól még nem dől össze a világ!

Mielőtt félreértenél, én szoptatáspárti vagyok (14 hós fiam gyönyörűen szopizik még), csak azt szeretném megértetni Veled, hogy nincs mitől félned! Szeresd a babádat és ha ez megvan, minden rendben lesz!

2007. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Mikor megszültem kisfiamat,rá két napra még mindig nem volt tejem :(

Már vizesre bögtem a párnámat is.

Az ottani csecsemögondozók ajánlották a LAKTOHERB teát.

Leforrázni a filtert és napi 1 litert szépen megiszogatni.

Amint megittam a teát,másnap reggel bedurrant" a tejci is :)

Nagyon örültem,igaz csak fél évig tudtam szoptatni,mert a cumisüveg szisztémával elrontottuk a dolgot.

A másik dolog,hogy ha be is indul a tej,a fejés.Minden szoptatás után fejd ki a maradékot!

Laktoherb teát igyál szülés után és tuti siker!

Ja és ne aggódj!

2009. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!