Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 33 hetes terhes vagyok és...

33 hetes terhes vagyok és nagyon félek attól, hogy nem tudom majd jól szoptatni a babámat, rosszul fogom csinálni. Ez normális, hogy félek? Honnan fogom tudni, hogy jól csinálom-e?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne idegeskedj,majd a védőnő segíteni fog biztos.Én sem tudom mi lesz előre,de bízom benne nem maradok egyedül a problémámmal,ha lesz.Sok sikert,és ne aggódj!
2007. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mindenki átesik és a végén sikeresen szoptat. Akarni kell és a legjobb visszajelzés a babád lesz, hogy mindent jól csinálsz. Hagyd abba a rettegést, mert a baba érzi. A kórházban szülés után mindent megmutatnak majd, ha mégsem, addig kell a nyakukra járni, amíg megteszik. Ha van ismerősöd, aki szoptat, beszélj vele, az nagyon megnyugtató tud lenni. Addig is: [link]

Sok sikert!

2007. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

NE FÉLJ!!!!

Hidd el, hogy sikerülni fog. Jól fogod csinálni, és a legnagyobb segítséged a baba lesz! És azt is rajta fogod látni, hogy sikerült. Elégedett, nyugodt baba lesz!

Nekem az első gyereknél alig volt tejem, mindent megpróbáltam, de nem sikerült. (Azért ma már 10 éves és semmi baja!) A második terhességem alatt elhatároztam, hogy szoptatni fogok és azt hiszem elég jól sikerült. A kislányom 2 évig(!!) szopott. 10 hónapos koráig semmi mást nem is kapott, csak anyatejet, sőt még adtam is el lefejt tejet.

Szóval akarat kérdése, és ott a segítség, a baba. Meg persze a védőnő, a barátnő. a szüleid. Sok sikert!

2007. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem szulés utan a korházban nem volt végkép tejem.Amikor haza mentem megindult.Azota is 2 éve szoptatok.
2008. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!