Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedett valaki mostanában...

Szedett valaki mostanában tejserkentő port?

Figyelt kérdés

Régebbi kérdésekben illetve kommentekben sok jót olvastam róla. Valaki leírta a patika címét is, ahonnan lehet rendelni ezt a gyógyszertári készítményt. Szépen el is mondták a gyógyszertárban, hogyan kell alkalmazni, és mondták, hogy postázzák nekem. Utána még egyszer rákerestem, és olvastam egy olyat, ahol az anyuka elmondta, hogy lehetséges a portól milyen mellékhatása lett a kisbabájának. Én pedig megrendeltem, de nem tudom szedhetem-e?

Nagyon kevés a tejem, két ciciből olyan 60ml-t tud szopizni a kislányom egy-egy alkalommal (mérem őt szopi előtt és után is), utána fejni már nem is tudok csak pár cseppet! Sajnos pótolnom kell neki tápszerrel, de ahogy rábukkantam erre a porra elkezdtem bizakodni, hátha vissza lehet fordítani a folyamatot. De most félek tőle! Bocsi, hogy hosszú lett!


2010. jún. 22. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem, még tavaly nyáron, de aztán a fent említett kommment miatt kiöntöttem a klotyóba az egészet.

Amúgy amíg szedtem nem lett még több a tejem, úgynúgy mint a More Milk-től sem.

Aztán rájöttem, hogy ami van, az is elég, csak én agyaltam ilyen hüyleségeken, nem mérte mennyit eszik, csak hetente egyszer.

Hízott havi fél kilót, 6 hónapig csak anyatejes volt

Amúgy azóta is szoptatom a már 15 hónapos lányomat.

Ne méregess, ne stresszelj és tedd töbet cicire.

2010. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom,hogy már 3 év telt el,de arra lennék kíváncsi,hogy hatott e a tejserkentő por.

Hogyan szedted? Evés előtt vagy után? Kellett e várni valamennyit időd,hogy tudjál enni?

Volt esetleg valamilyen mellékhatása neked és a babádnak?

Köszönöm a válaszod.

2013. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!