Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rám szóltak az étteremben...

Rám szóltak az étteremben hogy legyek szíves ne ott szoptatni a babámat. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap este étteremben voltunk a férjemmel meg az 5hónapos lányommal!Mielőtt elindultunk evett de hát megéhezett a szentem!!Direkt a fal mellé ültem és oda is fordultam meg letakartam magam egy textil pelussal!Erre oda jött egy pincér és közölte hogy legyek szíves ne ott szoptatni!!Erre mondtam hogy rendben!Felálltunk és eljöttünk még a kaja kiérkezése előtt!!Ennyire bántja az embereket ha a gyerekem szoptatom kulturált módon??
2010. jún. 25. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
54%
JOGOD van a gyermekedet megetetni bárhol. Ha mellből, akkor mellből. Külföldön ilyenek miatt perek folynak és pereket nyertek az anyák. Én a helyedben felkeresném a történettel a Tékozló Homár blogot, hadd tudja meg mindenki, melyik ez az abszolút nem bababarát étterem.
2010. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 anonim ***** válasza:
31%
gondolom van az étteremben erre helyiség, nem a vacsorázó emberek étvágyát kéne elvenni, ugyanis ez csak az anyáknak szép látvány.
2010. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 anonim ***** válasza:
39%
Ilyenkor csak azt tudod tenni,hogy kerülöd a helyet és jó sok embernek NEM ajánlod azt az éttermet.Egyébként egyre inkább nem ez a jellemző.Egy vendéglátásban dolgozott 19h kismama
2010. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 A kérdező kommentje:
2.válaszoló!nincs semmi hely ahol lehetne szoptatni max a wc.és nem vettem el senki étvágyát mert a férjemen és a pincéren kívül nem látott senki
2010. jún. 25. 11:23
 6/128 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nyilván minden étteremben van erre helyiség... Mit szoktak ajánlani? A nyilvános vécét. Ugyan melyik felnőtt embernek támadna gusztusa a vécében étkezni? Akkor miért ajánlják ezt egy kisbabának?


Amelyik embernek elmegy a gusztusa egy étkező kisbabától, attól nekem támad hányingerem. Mi csúnya vagy gusztustalan van egy szopó kisbabában, egy szoptató édesanyában? Pláne, ha a lényeg le van takarva textilpelussal?


Melyik ez az étterem? Hadd tudjam, hová NEM érdemes menni.

2010. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 anonim ***** válasza:
78%
Mi is jártunk a babáinkal étteremben.Tiszteletben kell tartani másokat.Ha szoptattam akkor kimentem vagy a kocsiba,vagy szoltam a pincérnek és mindig találtak nekünk helyet.Tolerancia nagyon fontos oda vissza
2010. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/128 anonim ***** válasza:
69%
Szia!Na igen, ilyen maradiak az emberek. Már bocsánat de miért venné el bárki étvágyát egy szoptató anya, akinél ráadásul nem is látszik semmi a műveletből. Nekünk kell szegény babáinkat mindenféle lepellel letakarni, ha véletlenül nyilvános helyen éheznek meg. Nagyon sok helyen nincs is külön kialakított hely ahova el lehetne vonulni. Persze azon kevésbé háborodnak fel ha nyilvánosan nyalják-falják egymást a párok, vagy mindent mutató ruhákban mászkálnak egyesek. Bocs de most kijött belőlem is ez az igazságtalan megkülönböztetés miatt. Szerintem is kéne keresni valami olyan oldalt ahol értékelheted az éttermet és ott megírhatnád a tapasztalatod.
2010. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 A kérdező kommentje:
Gödöllőn történt.sajnos nem autóval voltunk!csak elsétáltunk arrafelé!!(Kis Kastély-ban voltunk)
2010. jún. 25. 11:35
 10/128 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon gáz amit írsz, a helyet simán fel lehetne nyomni.


Akinek elmegy az étvágya egy szoptató anyukától, az forduljon el, megjegyzem az is nagyon szép látvány, mikor valaki nem tud szépen enni az asztalnál, csámcsog, meg fogpiszkálót rágcsál. Attól az én étvágyam megy el...

2010. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!