Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha alkoholt fogyasztok az...

Ha alkoholt fogyasztok az mennyi idő múlva megy át az anyatejbe? Mikor öntsem ki a lefejt tejet?

Figyelt kérdés
Ma este szeretnék pezsgőzni. Van lefejve bőven tejci a babának aki cumisüvegből eszik. Azt szeretném tudni meddig nem adhatom neki a tejet ha alkoholt fogyasztottam. Addig azt kiönteném.
2008. nov. 5. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én attól kezdve 24 órán át biztos nem adnám oda neki a tejemet, szerintem az a biztos, de inkább nem innék pezsgőt.
2008. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Bocs első válaszoló,de ne itélkezz!Nem tudni mit ünnepelnek és talán értékelhetnéd azt,hogy gondoskodik a kicsiről már előre.Nem azt írta,hogy árokba akarna fetrengeni részegen,hanem pezsgőzni szeretne!Minden bizonnyal megvan rá az oka.Egy alkesz tuti nem írt volna ide..telibe letojja kinek mi a véleménye!

[link]


olvasd át ezt szerintem ez egy rendőrségi oldal!Remélem segíthettem!

2008. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Kivételes alkalmakkor nem árt meg egy pohár pezsgő. Szerintem ne öntsd ki a tejet.
2008. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

szia

nem irtad,h mekkora a baba-és mikor cicizik legközelebb.szerintem 24 órát várj,ha jó neki üvegből is.én is ittam egy koktélt múltkor

jó mulatást-csak óvatosan

2008. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Másfél hónapos, de nem szopik, csak üvegből issza a lefejt tejet!
2008. nov. 5. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egydzer én is ittam mert eljegyzésre mentünk.Én 4 pohár pezsgőt ittam meg meg 1 jégert este 6-7-kor.Másnap csak délután szoptattam a lányom 3 kor.Szerintem 20-21 óra elég hogy ennyi alkohol kiürüljön.A tejet én is kiöntöttem addig.
2008. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak 1 pohár pezsgőt ittam, és nem önöttem ki a tejet.
2008. nov. 6. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!