Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hete szültem folyamatosan...

8 hete szültem folyamatosan vérezgetek csak 2 napokra múlik el, és most valami nagy darab kiesett belölem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Görcsöl is a hasam,és csak 2 napokra múlik el a vérzés aztán barnázok ,aztán megint vérzek stb...

És most mentem wc-re és láttam kiesett valami belőlem,kicsit véres,nyúlós,nem tudom mi lehet.Baj lehet?Mit tegyek?Második szülésem,az elsőnél nem volt gond.Nem szoptatok már egy hónapja


2010. júl. 12. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne hívni az orvost. H a lehet, tedd el a darabot!
2010. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, hogy alvadt vér lenne..de ha meg valamit benned hagytak volna pl. méhlepény-darab, akkor az már nagyobb gondot is okozott volna szerintem! nagy baj biztosan nincs, nyugodj meg, de mielőbb menj el orvoshoz!!! a 6 hetes kontrollon minden ok volt?
2010. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam kontrolon,és aztmondta a doki hogy minden oké.Eltettem a darabot,elviszem neki.Nem véres,világosbarna,és néhol egy kis vér pötty van benne kb 2 centis.
2010. júl. 12. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod..ne izgulj.

De menj dokihoz. Kapsz majd vérzéscsillapító cseppeket. Én is azt kaptam. 2.gyerek után 9 hétig véreztem. 6hetes kontrollra is úgy mentem. de utána 3 hét után jöttem rendben. azóta már 10 hós múlt a kisfiam, szoptatási idő alatt nem jött meg, azóta meg kb 3 hónapja össze-vissza vérezgetek...

Hormonok okozzák nálad is, és valszeg a tisztulás sem fejeződött be.

Első babámnál nekem sem volt ilyen gondom. 4.hét után már nem véreztem.(mondjuk őt nem is szoptattam.

Lényeg ne izgulj, nem lesz gáz!

2010. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!