Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szabad tornázni még a 35. hét...

Szabad tornázni még a 35. hét után?

Figyelt kérdés
Én a Rubint Réka dvd-jét csináltam de most már félek hogy beindithatja a szülést! Ez igaz?
2007. dec. 8. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem, és egészséges gyerkmeket szültem a 38. héten, de nem a tornától jött korábban (ha ez egyáltalán korai)!!!


Szerintem ne a Rubint Rékára tornázz. Válts át Kállai Ildikóra. Az könnyebb. Ha rosszul érzed megad, szédülsz, keményedsz, vérzel, hagyd abba! Nem tudom, hogy hol laksz, de ha van lehetőséged, akkor menj el kismamatornára a kórházba, ahol szülni fogsz. Én is oda jártam, egy nagyon jó gyógytornázhoz, aki e a kismamatornával, szülési technikákkal foglalkozik.

2007. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél vissza a tornából, könnyíts a gyakorlatokon, vagy hagyd ki némelyiket. Vagy elhagyhatod teljesen és helyette sétálj többet a friss levegőn. Úgyis mész az orvoshoz, kérdezd őt is, ő nézi a méhszáj állapotát és ismeri az egész terhességed történetét. Ne kockáztass! Jó babavárást!
2007. dec. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jógázni járok, oda még szülés előtt néhány perccel is járnak lányok. Ha figyelsz magadra, érzed mi nem esik jól, azt hagyd ki. Üdv, egy 31 hetes kismama
2007. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!