Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülni Dr. Kovács...

Milyen szülni Dr. Kovács Eszternél a SOTE I-en?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy szülni nála nem tudom milyen,de sajnos volt szerencsém találkozni vele a terhesgondozáson.

Soha nem volt részem ilyen mogorva és bunkó ellátásban.

Sajnos.

2011. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta nála szültem..a második útban van de dokit váltottam!!!Ez mindent elárul!
2011. febr. 15. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. én december 20.án Dr. Balogh Beatrixnál szültem, nem kért pénzt és nagyon rendes aranyos volt. ajánlom ŐT! +++
2011. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Valóban ritka bunkó,embertelen orvos.Fogadott orvosom volt,a magánrendelésére jártam folyamatosan(számlát soha nem adott!),és nem jött be a szülésemre.Folyamatosan ki volt kapcsolva a telefonja...Aztán a szülésem másnapján láttam a kórház folyósóján,de elfordította a fejét..A férjem azóta is rettentőp mérges rá(2 hónapja szültem),peren gondolkozik...Sajnálom,hogy ilyen emberek orvosként dolgoznak..Aki őt választja orvosának szerintem kétszer is gondolja meg...Utánaolvasva nem mi vagyunk egyedül,akik csupa negatívat írnak róla..

2011. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!