Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok mennyire zavart, hogy...

Nálatok mennyire zavart, hogy infúzió volt a karotokban?

Figyelt kérdés
Tűiszonyos vagyok egy kicsit. Nálatok mikor rakták be az infúziót?

2020. jan. 3. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem csm. volt, nekem az előtti nap is lecsöpögött 3 infúzió, meg aznap is kaptam vagy 2-t.


A branül végig a kezemben volt 3-4 napig.

Nekem inkább a vérhígító injekció volt a rossz amit utána minden nap kaptunk, és valahogy nagyon fájt nekem is aki kb mazochista, és tenyérni kékülések lettek tőle rajtam már mindenhol ahova adták össze vissza.


A katéter jobban zavart, az nagyon kellemetlen volt meg a drain cső ami a hasamból lógott, ezektől nagyon féltem is mikor kivették, de annyira nem fájt egyik se szerencsére.

2020. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szules kozbe mar beraktak a branult infuziot es szules utan is bentvolt mikor mar megszultem aztan azt a csövet kihuztak a branult meg még 1 napig benthagytak utana mondtam hogy szegyjek ki mert zavart nemtudtam rendesen csinalni a dolgom (akkor mar nemvolt fontos hogy bentlegyen)
2020. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, rendes szules volt nem csaszar
2020. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb félidőben kaptam meg a branült, fél 3-ra lett meg a fiam este vették ki.
2020. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem félek a tűtől, de az rettenetesen zavart, hogy semmit sem csinálnálhattam a bal kezemmel(bal kezes vagyok) , nem hajlíthattam be, mert pont a hajlatba tették a tűt:(
2020. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Tudom ha szülök, akkor nem fog érdekelni hogy tűt raknak a vénámba és hogy fáj. Csak azért elég zavaró lehet, hogy a karod csak úgy fekszik melletted

2020. jan. 3. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kötöttek be infúziót szerencsére, semmi sem indokolta. Sógornőmmel kb. egyszerre szültünk, más megyében, más kórházban, neki szinte rögtön, ahogy bekerült a szülőszobába.
2020. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon rossz élmény maradt. Már az elején megkaptam ,mert végig hánytam. Szülés közben ugye fogtam a lábam és akkor éreztem, hogy elmozdul. Másnap reggelre bedagadt a karom és fájt. Mondtam szedjék ki,mert görbe. Azt mondták majd ha letelik a 24 óra. Hát ahhoz még kellett 10.

1 óra múlva visszamentem és előttünk szedtem le a tapaszt akkor látták,hogy huha tényleg kijött éa végre kiszedték

2020. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valaki írta, hogy neki nem kötötték be. Ez min múlik? Esetleg lehet kérni, hogy ne rakják be?
2020. jan. 3. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Èn beleìrtam a szülèsi tervben ès meg is fogom mondani a kòrhàzban hogy nem engedem hogy megszùrjanak. Kivève ha a babàval van valami, termèszetesen az az első,de mivel termèszetes szülèsre kèszülök ès nem indokolja semmi a csàszàrt, ìgy nem akarok tűt làtni. Èn vìzben szeretnèk vajùdni, fèrjem is tàmogatja, esetleg gàzt hasznàlnèk mèg fàjdalomcsillapìtàsra. Remèlem összejön :) 39 hkm
2020. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!