Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is állandó és folyamato...

Másnak is állandó és folyamatos vizelési ingere volt a 3. trimeszterben? Nem felfázás!

Figyelt kérdés

Nem tudok sehova se menni mert amint felállok bepisilek,pedig nincs nagy hasam.

34hkm


2020. jan. 7. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem végig így volt. Nevetni se mertem.
2020. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nevetés meg a tüsszentés, hú gázos 😅😅😅 Bár nekem a dokim azért kért egy vizelettenyésztést a héten lesz meg az eredménye.30 hkm
2020. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vizelési ingered van, az sajnos normális, a baba/méh ránehezedik a húgyhólyagra, főleg ha úgy fekszik, hogy lent van. Ha be is pisilsz, akkor gyengék a gátizmaid és érdemes lenne intimtornázni, nehogy rosszabb legyen, addig meg Tena Lady vagy hasonló, hogy el merj menni otthonról.
2020. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem csöppen el,de ha felállok ülő helyzetből annyira erős az inger..és hiába pisilek nem múlik el...mondjátok,hogy ez normális és elfog mulni,mert sajnos alapbol is van egy holyaggyengesegem...
2020. jan. 7. 11:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat pontositok! Nem pisilek be szó szerint,csak nagyon nagyon kell! De nem csöppen be semmi!!! Az állandó inger a probléma.
2020. jan. 7. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ilyen volt ez természetes.mikor tusszentettem kicsurgott egy keves:D
2020. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem a hasadtol fugg hogy mekkora. A baba ott van a hasadba es nyomja a holyagod
2020. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amint felkelek a vécéről, már érzem...

nagyon rossz így elaludni, legalább 3x megyek mielőtt sikerül aludni...

2020. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de ismerős a probléma! Én 35 hetes vagyok és jó pár hete vagyok így amióta szerintem befordult a lányom.😂 Tüsszenteni, köhögni nem merek felállni kész tortúra! 😂Szerintem ez normális dolog. 🙃
2020. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon ritkán érzek ilyet szerencsére. 39 hkm.
2020. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!