Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg vagyok ijedve. 34 hetes...

Meg vagyok ijedve. 34 hetes terhes vagyok és kitapintottam magamnak a méhszájamat, és azt éreztem hogy nyitva van. Baj, ha nyitva van? Jelezheti ez a szülés elejét?

Figyelt kérdés
a baba mozog rendesen.
2007. dec. 12. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia..ne haragudj de ha tenyleg ugy erzed, hogy baj van akkor nem dokihoz kellene fordulnod? Tudom, hogy vannak kerdesek amikre megprobalnak valaszolni az emberek de ha valami tenyleg sulyosnak hangzik akkor inkabb doki es hadd ne talalgassa mar mindenki, hogy vegulis mi tortenik veled.
2007. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el orvoshoz, de ne ijedj meg. A 34. héten ha elkezd kinyílni a méhszáj - legalábbis a külső méjszáj - az nem feltétlenül baj. Nekem azt mondta az orvosom ebben a terhességi korban, hogy az már belefér a normálisba. Legalább kevesebbet kell majd vajúdnod :)
2007. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem miért tapogatod a méhszájat? biztosan tiszta kézzel tetted de mi van ha még is v.mi fertözést kapsz te v. akár a baba, ha tényleg nyitva van a méhszáj akkor meg pláne
2007. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek végig nyitva van, ez még nem a szülés. Mindenesetre nagyobb a fertőzésveszély, úgyhogy hagyd csak az orvosra a vizsgálatot... Menj el hozzá, elmondja, mi a helyzet. Megijedni meg nem kell... Jó babavárást!
2007. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném én is elérni 34 hetesen a méhszájam, de örülnék, ha a wc papírral elérem a hasamtól azt, amit kell:)

BAjnak nem baj, de menj orvoshoz, ő tud biztosat mondani!

2007. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!