Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. bármelyik pillanatban...

S. O. S. bármelyik pillanatban szülhetek, erre ma reggelre herpeszes lett a szám, mi használna extra gyorsan, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Zovirax duo. Nagyon hatásos! Napi többször! Sok kézmosás! Mikor megszületik a pici pedig sokkal óvatosabban, nincs puszi míg el nem múlik! Nekem második gyerekszületésnél volt. Betartottam mindent és nem kapta el. Könnyű szülést!
2020. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg biztonságosabb a sima Zovirax, uh inkább helyesbítenék! 1es voltam.
2020. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a gyógyszertári alkohol két nap alatt teljesen leviszi.
2020. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem a száddal szülöd...
2020. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen 4,csak mielőtt bebufogsz ide egy ilyen választ nézz utána, hogy az újszülöttre mennyire veszélyes ha elkapja.

Nekem is a zovirax segített.

2020. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Túl van lihegve. Nekem szülés után másnap jött ki, a kutyát nem érdekelte, azt se értették, hogy min aggódok úgy. Ez az ország legjobb klinikáján történt.

Nyilván alap, hogy nem csókolgatod a gyereket, akkor se ha nem vagy herpeszes.

2020. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Istenem 4-es milyen ostoba vagy.Nem szólaltál volna, bölcs maradtál volna.Többieknek köszönöm a választ!A gyógyszertárban végül a dermalplast tapaszt ajánlották, elméletileg 2-3 nap alatt rendbe jöhet, de ha nem is múlik el mire szülök, ezzel letapasztom és így kisebb az esélye hogy eljusson a babához.
2020. márc. 8. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Alapos áttörlés után én Sudocrem-et használok.

Alig 2 nap és elmúlik,hólyagok se jönnek elő!

2020. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!