Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel nyugtassam meg magam,...

Mivel nyugtassam meg magam, miután elmulasztottam a szülőszobán pár jelentős percet?

Figyelt kérdés
Több mint három hónapja szültem meg a kislányom, és azóta az jár a fejemben, hogy miért nem szoptattam meg már a szülőszobán, és miért nem szóltam mikor elvitték, hogy hagyják még nálam egy picit. Hajnalban szültem, de már aznap reggel ez volt a fejemben, hogy mennyire bánom ezeket az elmulasztott perceket. Ha tehetném újra csinálnám. Nem hiszem, hogy jót tesz nekem, hogy folyton ezen gondolkodom. A kérdés az, tud e valaki valamit mondani, vagy ajánlani amivel meg tudom magam nyugtatni, mert már engem is zavar, hogy nap mint nap többször, rengetegszer eszembe jut? Lehet butaságnak hangzik, de nekem nagyon fontos. Előre is köszönöm! Jess
2007. dec. 12. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, most sikeresen tudsz szoptatni, mert ha nem tudnál, akkor most azon járna minden gondolatod! A sajnálatos az, hogy a kórházakban még mindig nem maguktól adják mellre a babát, hanem úgy kell szólni sok helyen, és az igazán bocsánatos bűn, ha nem jutott eszedbe. Hidd el, rengeteg csodálatos perced lesz még (hiszen már volt is azóta!) a lányoddal, erre gondolj, és sose merengj az elmulasztott dolgokon, lépj tovább! Egyébként ha vigasztal, a fiamat nekem sem adták mellre, de a lányomat már igen. A következő babánál te sem fogod kihagyni, addig pedig élvezz minden vele töltött percet! Remélem megnyugtattalak valamennyire. Jó babázást!
2007. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ezért ne hibáztasd magad, igazán nem a te dolgod lett volna szólni, kimerülten, fáradtan.

Próbálj minél több időt tölteni a babáddal úgy hogy a mellkasodon alszik, ha jó meleg van a lakásba akkor akár úgy is érintkezik a bőrötök. Én nagyon sokat pihizek így a kicsilányommal, próbáld ki te is.


Sok sikert.

2007. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi közös pillantotok lesz együtt,hogy meg is unod.:)

Ne rontsd el azzal ezeket a visszhozhatatlan perceket,hogy marcangolod magad.

Ami történt megtörtént.

Fel a fejjel!:)

Sok boldogságot a kicsidhez!:)

2007. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, semmiről sem maradtál le! Én a negyedik babát várom, az első három már nagy, és akkor még nem volt divat sem azonnal hasra tenni, sem rögtön szoptatni a szülőszobán. Szerintem semmiről sem maradtunk le akkor sem. Ha most baj lesz a babával és elviszik mellőlem, az utána lévő időre fogok teljes erőmből koncentrálni. A három nagy gyerekem sem lett lelkileg toprongy, hogy nem születés után 3 perccel szopiztak először! A legfontosabb, hogy Te nyugodj meg, ne rágd magad ezen már, legközelebb már tudni fogod, mit is kell kérned a szülésznőtől. Boldog babázást!!!
2008. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olvasgattam a kérdéseimet, és a rá kapott válaszokat. :)

Ezt a kérdésem szinte pontosan 3 éve tettem fel. Azóta született egy kisfiam is, és bizony nem felejtettem el, már a szülőszobán szopizott és csak addig engedtem elvinni magam mellől, míg vizsgálták! :)

Ugyan sajnálom, hogy a lányomat nem szoptattam már akkor meg, de tényleg túlléptem rajta.

Őt 11 hónapig tudtam szoptatni, aztán nagyon nem ízlett neki a terhes tej, így elutasította. Fiamat meg 8 hónapig tudtam. Az is valami, legalább eddig kitartott :)

2010. dec. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!