Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezzel a fájdalommal menjek át...

Ezzel a fájdalommal menjek át a terhesgondozóba megnezetni a babát vagy csak általánoa fájdalom amivel még nem találkoztam 36 hetesen?

Figyelt kérdés

Bevolt fordulva a baba a legutóbbi uh szerint. Most viszont jobb oldalt felül , szinte a mellem alatt ha fújom az orrom iszonyat szúrás jelentkezik. Mostmár kb 12 óra elteltével ha hozzáérek és enyhen benyomom is fáj. De caak 1 pontban. Fél mm-es sugarú kör felületén kb ha megkéne neveznem hol. Szabályosan szúráat érzek nem sima tompa fajdalmat.

A baba mozog érzem figyeltem rá reggel óta. De ezenkívúl az is aggaszt, hogy normális dolog e ha felül kemény a hasam alul meg puha ? Eddig fordítva volt nállam.


2020. ápr. 1. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A szúrásra nem tudok mit írni. Talán beszorult a levegő?

34 hetes vagyok. Pár hete az új hobbija hogy fent nyomja ki magát es ott kőkemény a hasam.

Emiatt nem kell aggódni. Az elején nekem is alul volt.

2020. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem végig fent volt alul meg puha volt

Mar szinte a torkomban feküdt a gyerek 🤣 szerintem annyira delnyomta magát nálad, hogy ott nyomja a bordadat, tüdődet vagy valamit és azért fáj.

2020. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!