Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés, szülés mennyire fáj?

Gátmetszés, szülés mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a gátmetszés nem kell mindenkinél de akinek volt mennyire fáj? Én még tini vsgyok így nyilván nem aktuális csak ha belegondolok hogy akár 10 év múlva mit fogok átélni aaah nagyon félek. Nem tudom elképzelni hogy én valaha szüljek pedig majd szeretnék. Ez normális? + nem a szüléstől félek hanem a gátmetszéstől mert anyukámnak kellet és mondta hogy neki nagyon fájt. És én félek attól hogy valaki ott tűvek szurkáljon

2020. ápr. 1. 21:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer volt,meg se éreztem...
2020. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet érezni. A vajúdás az, ami fáj ;)
2020. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, engem érzéstelenítő nélkül varrtak (elment a hatása) fél órán keresztül, mert vágtak és szakadtam is, az sem volt túl kellemes, de talán te jobban jársz.
2020. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem baromira fajt, az egesz vajudas durva volt, valoban sokkal kemenyebb, de a gatmetszes fajdalmara, es az utana kovetkezo hetekre a mai napig elenken emlekszem, pedig negy eve volt, es azota szultem gatvedelemmel meg egy gyereket, eg es fold a kulonbseg. A gatmetszes utan nemhogy jarni, ulni sem tudtam hetekig, odemas lett, vadhus nott rajta, a mai napig ott egy dudor. Ajanlom Noll Andrea Vajudastamogatas mibdenkinek cimu konyvebol a gatmetszes es gatrepedes reszt.
2020. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elso gyereknel meg nem tudtam, hogy vissza lehet utasitani, a masodiknal mar ugy kerestem helyet, ahol alap, hogy NEM vegeznek gatmetszest.
2020. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
A szülés fáj, lehet érzéstelenitést kérni. Én annyira gyorsannszültem h épp beértünk uh lemaradtam de gátmetszés volt, lidokainnal érzéstelenítették, az nem volt nekem gond.
2020. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A metszés észre se vettem, nem fájt. A varráshoz meg kaptam érzéstelenítést.
2020. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Inkább csak ijesztő volt, hogy jöttek az ollóval..annak ellenére, hogy éreztem.

2. Alkalommal repedtem iszonyat picit.. ugyanannyira éreztem.

Gyorsan regenerálódtam. Nem fájt ülni.. stb

Varrás sem vájt nekem, de nem is stoppoltak félórákat

1. Alkalommal 4 öltés

2. Alkalommal 1

2020. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem vettem észre belőle, viszont a varrás eléggé fájt.
2020. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Tudjátok valamihez hasonlítani a fájdalmat? És ti izgultatot előtte? Tiniként
2020. ápr. 1. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!