Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szültem. Mikorra...

3 hónapja szültem. Mikorra húzódik vissza a hason a bör az "eredeti" állapotba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
változó én 2 hete szültem, császárral és szinte már semmi sem látszik. inkább alkatfüggő szerintem.
2008. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de én 5 hónapja szültem ikreket elég nagy haskörfogattal. Sajna az eredeti állapottol még elég messze van a hasam, pedig nem voltam előtte se nagy súlyban.(52kg) Mikor megszültem kérdeztem az orvost, mikor lesz a régi, azt válaszolta, talán sosem.
2008. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is szeretném tudni... én is három hónapja szültem és mintha még terhes lennék, úgy látszik, inkább hasra híztam, csak ugye nem látszott eddig... nincs mese, felüléseket kell csinálni!
2008. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

en 3 hete szultem, a hasam szepen visszahuzodott, borom nem lett gyurott, de maradt 1 jo reteg hajacska:-(

pedig szules utan -3kg volt a kezdosulyombol, de nekem ugy tunik, mintha + lenne.le kell tornazni, ujra kell erositeni az izmokat.

2008. nov. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez alkati kerdes. Van, akinek sosem lesz mar a "regi", es van, akinek gyorsan visszahuzodik. Szerintem tornaval, borfeszesito kremekkel ra lehet segiteni.
2008. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem császárral, és az úszógumim még rendesen látszik, 10 kg híztam terhesség alatt ebből 7 ment le azóta. De a hasamról tuti, hogy csak tornával megy majd le :(
2008. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma 4 hónapja szültem császárral, 22 kg híztam a terhesség alatt. Előtte igen csinos, izmos voltam 58 kg 167 cm. Még 5 kiló van rajtam, de a hasam egész oké. Felülés, hasprés és társai a megoldás szerintem.
2008. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!
2008. nov. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!