Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz elfolyós sztorik...

Magzatvíz elfolyós sztorik (ha evvel kezdődött a szülés)? Hol-mikor? Vicces tröténetek erről?

Figyelt kérdés
Csak arra lennék kiváncsi ki hogy kezelte a dolgot, ha mondjuk nem pont otthon történt a dolog.Vagy ez annyira általános, hogy mindenkinek esti órákban folyik el?
2010. aug. 3. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem otthon, délután 2kor kezdett folyni,a kiírt időpont előtt 8 nappal. Épp pihenni lefeküdtem, és hallottam valami pukkanás félét, még eszembe is jutott, hogy ez lehetne burokrepedés, de biztosan nem az. Aztán fekve maradtam, és pár perc után éreztem, hogy csurog valami a bugyimba.


a dokitól már korábban kérdeztem, hogy a babus ki tudja-e lyukasztani a burkot a nagy ficánkolással, ő azt mondta, hogy nem valószínű, nekem meggyőződésem, hogy ő pukkasztotta ki, olyan örökmozgó.

2010. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát sajna nekem se vicces story!nekem reggel folyt el a vizem!

kényelmesen visszafeküdtem aludni miután párom kitesskeltem az ajtón,élvezni akartam a terhesség utolsó heteit,mert elötte álltam le a melóval 5nappal!36+3napos voiltam aznap amikor a kedvenc pózomban(kénytelen pózomat,mert csak egy pózban tudtam már aludni)elhelyzkedtem amikor érzetem,h naon kell psislni?!vagy,mi?aztán megindult....én azt hittem,h bepislanotttam,de nem és amikor kikecmeregtem és felálltam na akkor jött a nagy csobbb...

kissé kába fejjel álltam ott és nem tudtam eldönteni,h ez most tényleg a vizem vagy tényleg bepislantottam?

na akkor jöttek a telefoncsörgések mindenkinek,de persze mindenki aludt,senki se vette fel!a dokim szabizott így csak az aszisztansével beszéltem aki tanácsolta,h jobb volna bemenni a kórházba!szerencsére anyumat elértem,ő pont melóba készülödött,de miattam inkább nem ment melózni(szegénykém)és átbuszozott hozzám,h aztán visszabuszozzunk a kórházba!hát ennyi a storym,de én is szívesen olvasnék olyan szitukat akiknek nem otthon ment el a vize!

2010. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig én is csak itthoni sztorival tudok szolgálni. És annyira nem tartottam viccesnek, de azért irónia volt benne.

35 hetes voltam. Még javában dolgoztam, aznap is mentem volna a munkahelyemre. Csakhogy éjjel fél 2 körül azt éreztem, hogy borzalmasan kell pisilnem. Kikecmeregtem az ágyból, és nem értem ki a WC-re... Útközben végig csurgott a lábamon. Először elkeseredtem, hogy már 23 évesen vizelet visszatartási gondjaim vannak... Pizsi nadrág, és bugyi csere után visszafeküdtem. 3-4 perc múlva megint jött a pisilhetnék. Na ekkor már kezdett gyanús lenni a dolog. Kimentem újra, ismét bugyi és nadrág csere. Ez már akkor elázott, mielőtt visszaértem volna az ágyba. Innentől kezdve kb. folyamatosan szivárgott. Tudtam, hogy magzatvíz. Törölközővel a lábam között ültem a kanapén, és bújtam a terhes könyveimet a magzatvíz szivárgásról. Aztán jöttem ide is, olvasgatni. :) Felébredt a párom is, hogy én mégis mit kukorékolok éjnek idején. Fájások nem voltak egyáltalán. Fel is hívtuk a kórház ügyeletét, hogy most mi legyen. Egy "szülésznő" azt mondta, ha nincsenek fájásaim, csak urológiai panasz lehet, normális, hogy a kismamák az utolsó hetekben sűrűn járnak pisilni, és nem tudják visszatartani.... Valahogy jobbnak láttam nem bemenni ahhoz a szülésznőhöz, mert még az urológián kötöttem volna ki.

Reggel bementünk, a dokim megvizsgált, és mondta hogy ma szülünk! Fájni továbbra sem fájtam, és nem tágultam, oxival sem, így este megműtöttek. Jövőhéten 6 hónapos lesz a történet, és így utólag visszagondolva végülis viccesen nézhettem ki az éjszaka közepén törölközővel a lábam közt, és bújva a szakkönyveket, hogy na most mi van... :)

2010. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!