Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azzal fordulok hozzátok hogy...

Azzal fordulok hozzátok hogy ha szülés előtt fogadok meg egy orvost most 32 hetes vagyok es ha most fogadok az gáz? El vállal e valamelyik is? Sokan mondják hogy a kenezyi nagyon rossz kórház ezert tennék így inkább.

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy találsz ilyen orvost. Kismamás FB csoportban kérj ajánlást.
2020. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Debrecen kenézy gyula kórház azt ide irom hogy tudjátok de én a klinikan szülnek legszivesebben mert arra meg azt mondják nagyon jó.. Csak sajnos én a kenezyihez tartozom de valahogy meg akarom oldani hogy egy a klinikan dolgozó orvossal beszélnek hogy el vállalna e nem tudom de ha ez nem akkor meg csak a kenezy lenne féltem a kicsit első terhességem félek nagyon
2020. júl. 29. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz kórház? Nekem például ezerszer szimpatikusabb, mint a rideg klinika. Az én nővérem kétszer szült a kenézyben fogadott orvos nélkül, mindig nagyon kedvesek voltak vele. Én is nem soká ott szülok, igaz az első császár volt orvossal, de most nekem sem lesz, eddig sem érzem hátrányát az orvos nelkulisegnek. Alaposak, rendesek.
2020. júl. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés rá az esély, ha el is vállal akkor kb annyiért mintha az elejétől hozzá jártál volna. De nagy átlagban a 24. hét után már kevesen vállalnak.
2020. júl. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szültem itt is ott is. Sokkal jobb volt a Kenézy. A Klinikán rettentően b*nkók voltak és a gyereknek sem akartak enni adni,amikor nem volt tejem. Nálam a Klinika leszerepelt teljesen. Az orvosok közül nagyon kevesen vállalnak el 32 hetesen,mivel rengeteg kismamája van mindegyiknek.
2020. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz gond azzal, hogy el e vállalnak. Én is a kenézyhez tartoznék, de 3x is a klinikán szültem, mivel ott volt az orvosom. Tény és való, hogy az orvosomon kívül annyira egy bunkó, lekezelő dolgozókat ismerhettem meg, hogy örültem, mikor végre mehettem haza. Pedig velem aztán bajuk nem lehetett, mert egy kicsit sem vagyok magamat elhagyós, nyavajgós típus. Ami még a klinika mellett szól, hogy nagyon jó a koraszülött osztálya. Bármi baj van, azonnal el tudják szakszerűen látni a babát, és az anya is vele lehet.
2020. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!