Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Borzasztó migrénem van, 39...

Borzasztó migrénem van, 39 hetes kismama vagyok. Ma kb 1x éreztem csak mocorogni a babám, kihathat rá?

Figyelt kérdés
Hányingerem van, szédülök a jobb fele a fejemnek szétakar robbani és már ráhuzódott a szememre is. Aggódom a baba miatt, volt valaki hasonlóan terhesség alatt?

2020. szept. 4. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ha idáig nem vettél be semmit, akkor ne várj tovább. Az rosszabb a babának, ha órákig szenvedsz.
2020. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit terhesen lehet szedni nem használ semmit. Ahogy kiírtam a kérdést egyet mozdult már a baba hála isten
2020. szept. 4. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mit szedtel, én algopirynt szetem ilyenkor, nekem az segíett. Minden rendben lesz veletek, rakj hideg borogatást a fejedre és szagolj levendulát ha van 😊
2020. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen. Nekem 13 héttől egészen a 20 hétig volt ilyen. Heti minimum egyszer erős migrén, ami olyan durván fájt hogy hánytam tőle, és még az orrom is vérzett. Nem lehetet vele semmit kezdeni. Ha te rosszul érzed magad, a baba se fogja jól érezni magát, de nem hat ki az egészségére.

Ma már itt rohangál az egy éves kislányom, aki hihetetlen jó alvó, nagyon kommunikatív, és engedelmes.

A második problémamentes terhességem viszont egy elég hangos nyűgös babát eredményezett. Ez nem határoz meg semmit, ne aggódj. Sok sikert a kicsihez!

2020. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
A migrénre kB semmilyen gyógyszer nem hat, kB 25 éve szenvedek vele. Hànyàs utàn mintha elvàgnák.
2020. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Malacka1212 ***** válasza:
68%
Szia! Egy nagyon jó tipp! Egy fél feles kvt keverj össze kicsi citromlével és húzd le! Nagyon migrénes vagyok de ez mindig használ! Egy 38 hetes kismama
2020. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!