Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik szülés előtt nem kaptak...

Akik szülés előtt nem kaptak beöntést, nem történt "baleset" tolófájások közben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor már nincs idő a beöntésre, és jönnek a tolófájások, nem történt esetleg valakivel "baleset" a nyomás hatására? Nem szeretnék így járni mert elég kellemetlen lenne.. 🙂 Első kisfiammal vajúdás közben megkaptam a beöntést, így tolófájásoknál nem kellett paráznom.
2020. szept. 17. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ahol szültem, nem szokàs a beöntès. Nekem a szülès előtt àltalànos hasmenès helyett szorulàsom volt. Kitolàsnàl jött ki minden, senkit sem zavart.

Ugyanebben a kòrhazban kolleganőm a szülőmedencèbe kakilt bele, kihalàsztàk mellőle, ès minden ment tovàbb.

2020. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
De,történt. Legkevésbé sem érdekelt, ott ez mindennapos.
2020. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Engem anyukám majdnemhogy szó szerint világra szart. Jött velem együtt minden. Senkit nem érdekelt. Én nem emlékszem rá, anyunak ez volt a legkisebb baja, az orvos és szülésznő már nem egy ilyen esetet látott.
2020. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a magzatvíz elfolyással kezdődött, rá 5 percre életem legdurvább hasmenése kapott el.kb 10perc alatt minden kijött belőlem és azzal a lendülettel indultak a fajasok. szóval nem,nem történt baleset.

Amúgy ha meg is esik nem fogod észrevenni, a személyzet meg nem hülye, senkit nem fog érdekelni a világon, törlik és csinálják tovább a dolgukat :)

2020. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Kétszer a kádban szartam össze magam, utána a kitolásnál minimum egyszer alaposan, többször picikét, mert addigra már a lelkem is kijött. Pedig a vajúdás legelején otthon még voltam nagy, és kaptam kúpot... A szülésznő nyugtatott, hogy nincs semmi gond és ez normális.


A következőnél addig nem vagyok hajlandó kórházba menni, míg ki nem mostam a beleimet...

2020. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
2-szer szültem, egyiknél sem kaptam beöntést és fogalmam sincs, hogy történt-e "baleset". Előtte, akkor sem és most sem érdekel. Teljesen mindennapos esemény a szülészeten.
2020. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel nem kaptam, másodiknál igen. Ennek ellenére mindkétszer volt "baleset"
2020. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De. Másodiknál nem kaptam, volt is baleset. Egyébként én ott elszégyelltem magam, apuka volt olyan kedves, és olyan -furcsán, szemöldökfelhúzva szóvá tette, pedig észre sem vettem volna valószínűleg, az orvos meg nem szólt.
2020. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
De. Masodik babanal nem volt ido beontesre, pedig nagyon akartam kapni. Es igen, volt baleset, de nem tehettem rola. Amugy kb 1 mp alatt kicserelte a szuleszno alattam a papirt, aztan annyi. De nem jo visszagondolni, plane h a ferjem is ott volt.
2020. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk újabban nincs beöntés, de őszintén szólva fogalmam sincs bekakiltam-e.Tolófájásnàl viszont ahogy nyomtam jött a pisi is, de legkevésbé sem érdekelt.
2020. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!