Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekvéses babát csak császár...

Farfekvéses babát csak császárral lehet megszülni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 19. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen is megszülték hagyományosan, még ultrahang nem volt. Biztos fájdalmasabb, szerintem manapság nem is szokták hagyni. Rengeteg trükk van arra, hogy beforduljon a baba. Napi egy óra séta, stb. Menj el egyszer jógára, és kérj tanácsot. Ott mutatnak pár dolgot amitől nagy eséllyel befordulhat.
2007. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, de úgy ajánlatos.

A kicsit meg tudják fordítani, de szerintem ez elég kockázatos.

Amúgy nekem volt olyan barátnőm, akinek farfekvéses volt a kicsi, majd az utolsó nap megfordult a szülés előtt.

2007. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm babája is faros még 33 héten, de a dokinak esze ágában nincs császározni. Szerintem ez orvos függő. Meg lehet szülni, de inkább vágni szoktak.

És a baba akár szülés előtt is megfordulhat még, de vannak rá taktikák, olvass utána a neten:-)

2007. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első babánal rendszerint nem engedik csak császárral, a másodiktól az orvos mérlegel, de vannak veszélyei. A csontos koponya a medencéhez szorítja a köldökzsinórt és ez oxigénhiányos állapot maradandó károsodást és magzati elhalást okozhat. Talán ezért célszerűbb nem hadakozni ha az orvos a császárt látja szügségesnek.
2007. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Nekem is császárom lesz mert faros a kislányom. A doki mondta, hogy van rá egy-két trükk, hogy megfodítsák a babót, de ő NEM AJÁNLJA!!!
2009. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!