Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akit egyáltalán nem...

Volt akit egyáltalán nem viselt meg a szülés?

Figyelt kérdés

Ma született meg a kislányom 15:45kor, teljesen háborítatlanul, sem oxi, se vágás, se repedés semmi..konkretan úgy érzem magam mint szülés előtt :D 9,5 óra kőkemény vajúdás, azt azért hozza teszem.. De, ugyanúgy ülök, nem fáj semmim, pisilésnél csíp egy kicsit de ennyi...

Kisfiam 5 éve oxival, erzestelelintessel született, vágtak is, repedtem is, majd megzavarodtam.. Nem azért kérdem mert zavarna, csak tényleg nekem annyira új ez az érzés 😊



2021. febr. 9. 20:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Csak sajnos ezt előre sose lehet tudni.
2021. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezek szerint te.
2021. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Van egyáltalán kérdésed is, vagy csak dicsekedni jöttél ide?
2021. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%
3 csak az adrenalin. Nem kell vele foglalkozni😁
2021. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
Dicsekedj a családnak, itt erre nem kíváncsi senki
2021. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, kiszámíthatatlan, az első gyerkőc után egyáltalán nem erre számítottam..

2-es: Igen, valószínű :D

3-as: Ha elolvastad a kérdést, akkor mi is a kérdésed? Volt így még valaki? Szívesen olvasnám a történetét!

2021. febr. 9. 20:38
 7/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem dicsekszem, ha egy olyan kérdés alá írom ezt le, ahol azt kérdik kinek milyen szülése volt akkor teljesen normális, de így nem? Volt részem ebben és abban is 🤦🏼‍♀️
2021. febr. 9. 20:41
 8/34 anonim ***** válasza:
60%
Mint ahogy írtad, neked ilyen volt. Több száz milliárd ember élt már a bolygónkon, abból ahány nő szült, szerinted a statisztika nem enged meg ilyen eseteket? Nyilván dicsekedni jöttél, mert mit lehetne arról beszélgetni, hogy "jaj nekem is ilyen volt? Ilyen volt azt pont. Ezért kár volt kérdést kiírni, foglalkozz inkább a babáddal es elvezd, hogy jól vagy.
2021. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%

A szülés szerencsére engem sem viselt meg. Kétszer szültem hüvelyi úton: elsőt indították, második spontán indult. Az első, amíg tartott, addig sokkolt, de amint kibújt, már úgy voltam, hogy egy emberéletért ez teljesen korrekt ár volt. A másodiknál pedig végig tudatában voltam a történteknek, pedig tényleg fájt, mint a fene.

Hozzá kell tennem, hogy ezzel szemben a szülés utáni első 2-6 hét rendesen megviselt. A szoptatás fájt pokoli módon.

(Néha hagy dicsekedjen már az ember. Tanuljunk meg örülni más ember sikerének, boldogságának. Mi nem leszünk attól kevesebbek.)

2021. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
Én is dicsekvést érzek ki belőle. Miért nem a babáddal foglalkozol inkább? Ez az első, hogy a gyakorira szaladsz? 🤦‍♀️
2021. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!