Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héttől kezdve éreztét...

Hányadik héttől kezdve éreztétek úgy, hogy már türelmetlenek vagytok és csak a babára tudtok koncentrálni?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok, két hete nem dolgozom már. Jó sok mindent terveztem a baba születése előtti két hónapra, mindenféle könyveket elolvasni, végig takarítani a lakást, kreatívkodni, a férjemmel egy vállalkozást akarunk beindítani, azzal kapcsolatban utána járni a dolgoknak...


... De valahogy úgy érzem, egyre kevésbé tudok odafigyelni bármire, ami nem a babával kapcsolatos. Pedig igyekszem, de egyre türelmetlenebb vagyok, mikor születik már meg - jó, nyilván nem akarom még, hogy világra jöjjön természetesen -, most már elkezdtem kicsit izgulni a szülés és az első időszak miatt, valahogy ezeken a dolgokon jár a fejem, nem tudok odafigyelni úgy, mint korábban. Az egész napomban van valami türelmetlen izgalom, nem is tudom elmondani.



2021. febr. 18. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyiktől sem
2021. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt ilyen. Egy hónapot töltöttem otthon szules előtt. Egy csomó könyvet kiolvastam meg ilyenek. Persze en is vártam, hogy jöjjön már ki, miért már baromira elegem volt és fájt. De ez szerintem más, mint amire te gondolsz.
2021. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Sosem éreztem ilyet...

2hetet voltam otthon, 38.hétig dolgoztam. Ezalatt elfoglaltam magam, nem takarítottam hülyére magam, nem olvastam szakirodalmakat a babáról, hasznosan töltöttem az időm, és úgy voltam vele, jön ha jönni akar.

2021. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Haaat elvileg dec 24 re voltam kiirva...

Megdumaltam a gyerekkel h az unnepek alatt neeeeee


Januar 2 lett belole na akkor mar azert kicsit izgultam h hol van...

2021. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a 34-35 hét körültől nem bírtam már a munkára figyelni.
2021. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt ilyen
2021. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó pár napban erősen odakoncentrátam.. de inkább csk tú akartam lenni
2021. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36+2 vagyok, de még nem tapasztaltam ilyet.
2021. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok, és úgy 1,5 hete van elegem, mert már nagyon terhes a terhesség.

De ez előtt tök jól elvoltam, dolgoztam, olvastam, ami meg kellett megvettük, várjuk szeretettel, de nem csak körülötte forgott minden gondolat.

2021. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Szintúgy 39 hetes vagyok, én egy pár hete már ezt érzem. Mindent, amit akartam megcsináltam/megtanultam (még le is nyelvvizsgáztam), most viszont meg már úgy érzem, hogy semmi nem köt le, csak azt várom, hogy érkezzen meg. Nem segít, hogy naponta 5x felhívnak, hogy visítva megkérdezzék “HOGY VAGY”, ettől is kicsit frusztrált vagyok, mert mindig ugyanazt tudom mondani: jól. Mert jól vagyok, sztem nincs okom panaszra, apró kellemetlenségek vannak csak, de ezt nem akarja elhinni senki, ha egy nagyobbat sóhajtozom, amit mindig is csináltam, már ugrik valaki, hogy mim fáj. Talán inkább ebből van elegem. Nem tudom.
2021. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!