Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz szivárgott? Az...

A magzatvíz szivárgott? Az orvos nem tudta megmondani, most a véleményetekre lennék kiváncsi, mert én nem tudtam, mert első babám született.

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy néha-néha valami kifolyt belőlem ami szintelen volta lábamon is folyt ,és olyan volt mintha pisiltem volna csak ez magátol jött.De nem láttak hajszál repedést hogy szivárgott volna így nem mondták biztosra.Akkor már 2x indították a szülést,de semmi nem volt.Tudom hogy 11 hónapja volt,csak nem hagy nyugodni a kérdés.


11 hós kiscsaj anyukája


2010. aug. 17. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a doki nem tudta megmondani akkor sajna mi sem fogjuk Neked ezt megmondani.

Egy csomó válasz jön majd "valószínű az volt". Ha ez megnyugtat...

2010. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ma egy hetes a babám.

Kétszer volt löketszerű, vizesebb folyásom, beparáztam, hogy magzatvíz.

Dokim feldugott (az agyamig)lakmuszpapírt,nem színeződött el. Neked nem is nézték így meg?!

Végül is el sem ment a vizem, azt mondta a szülésznőm, ne is avatkozzunk bele, a kitolás közben repedt magától a burok.

2010. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehetett a magzatvíz.

Nálam is magzatvíz szivárgással indult a szülés. Amikor a szülésznőt felhívtam telefonon, azt mondta, hogy szerinte csak folyás vagy egyszerűen bepisiltem, de ha megismétlődne, 2 órán belül, menjek be a kórházba. Megismétlődött, bementünk. Megvizsgált, azt mondta nem szivárog semmi, feltett ctg-re (az már fájásokat mutatott), persze ez idő alatt sem szivárgott semmi, utána újból megvizsgált, akkor sem. Addigra már kezdtem magam meggyőzni, hogy én vagyok a hülye, de csak erősködtem, hogy folyt valami, ezért a szülésznő szólt egy orvosnak, aki szintén megvizsgált és csodák csodája ismét kifolyt egy nagyobb mennyiség. :) Ezután 7 órával megszületett a kisfiam.

2010. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem.Nem nézték meg ilyen papírral.De a szülésznő is látta,hogy valami folyik.Alám tettek egy betétett és annyit mondtak,ha ismét csorog valami szóljak.Fájásaim nem voltam,csak kemény volt az egész hasam.
2010. aug. 17. 19:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak 2x kaptam prostint,ami beindítja szülést(mivel akkor már 42 hetes voltam)de mivel nem tudták hogy magzat víz-e(annyit mondtak:lehetséges,hogy az,mert lehet a tabletta hatása)így kaptam valami zselét amitől egyből fájásaim lettek.De 6 óra vajúdás után fél újjnyira tágultam,így vittek sajnos császárra.
2010. aug. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!