Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Szülés után gondolkodt...

Lányok! Szülés után gondolkodtatok azon h megcsináltatjátok a melleiteket?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van, és hát igen szépen tönkretette a szopi a melleimet. Már ott tartok h a szex közben zavar. Tök jócicieim voltak, férjem mindig is mondta h az fogta meg rögtön bennem:), de most kezdek befordulni. Ő azt mondja nem zavarja, de már nem is szeretgeti őket annyira....ha értitek miről beszélek.

Műtéten gondolkozom...


2010. aug. 19. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia,én is ebbe a helyzetbe vagyok csak nekem még 1 babám van.Az én párom is azt mondta,hogy nem zavarja,de engem igen.Megbeszéltük hogy mindenféle képpen műtét lesz,de ha már nem akarunk több babát(hisz minek műtettném,hogy újra ilyen legyen?)szóval nálunk lesz műtét de később.Én amúgy 20 éves vagyok,te milyen idős vagy?
2010. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok?amúgy én is csak a felvarráson gondolkozom,mert a párom nem szereti a mű dolgokat,és akkor ha felvarratom nem lesz mű,csak jobb mint amilyen most.
2010. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Harmadik babát várom. A második után kicsit megereszkedtek a melleim, kíváncsi leszek most mit fog művelni velem a szoptatás. Ha csúnya lesz és megtehetem, felvarratom, és biztos nem az érdekel majd mit mond a párom, hanem az, hogy amikor zuhanyzás közben látom magam a tükörben, jó érzéssel töltsön el a látvány és ne komplexusokkal. Ha elveszti egy nő az önbizalmát, abból nagy bajok lehetnek.
2010. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És tényleg nem fizeti ezt a TB?:(
2010. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem. Nem gondolkodtam rajta soha es most sem gondolkodom. Nem azert, mert felek, hogy "muribanc" lesz belolem, hanem mert foloslegesnek tartok ilyesmi miatt penzt kiadni es fajdalmat okozni magamnak.

De persze, ha mindenki igy gondolkodna a sok plasztikai sebesz elobb-utobb ehenhalna.

Szerintem emiatt ne fordulj be. Ettol meg nagyon-nagyon jo no lehetsz - mutet nelkul is.

Lehet, hogy a "melled fogta meg a ferjedet", de biztos nem ez az, ami miatt melletted maradt, es ket gyermeket vallalt veled.

2010. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok!

Egyenlőre csak gondolati szinten fordult meg bennem a dolog, igazából úgy érzem ha csak fölvarratnám nagyon picik lennének a melleim. És azt nem szeretném.

Az anyagi része ha meglesz, könnyebb lesz döntenem.

De annak örülök, h nem vagyok egyedül ebben a kérdésben. Természetesen a gyerkőcök a legfontosabbak, de magamról sem szeretnék elfeledkezni.

Egyébként 30 éves vagyok.

2010. aug. 22. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!