Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni klinika mennyire...

Debreceni klinika mennyire hüvelyi szülés (VBAC) párti?

Figyelt kérdés

18,5 hónap lesz a 2 szülésem között. Első császármetszéssel végződött.

Kórház válogatja a császármetszés utani szülés menetét.

Van olyan kórház ahol le van írva, hogyha 14 hónap van a 2 szülés között, s nincs orvosi ellen javallat akkor hüvelyi úton történik a szülés.

De Bp. masik kórházában ha 2 év telik el sem annyira támogatóak a VBAC megpróbálásánál haneem egyből programozott császármetszést írnak elő.



#Debrecen #császármetszés #klinika #TOLAC #Debreceni Klinika szülészet
2021. ápr. 8. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Debrecent nem ismerem, de ha kiállsz magadért/magatokért, akkor bármelyik irány felé is húzol, menni fog a megvalósítás (vbac-nél a lehetősége, nyilván).


Én egy nagyon császárpárti kórházban szültem a 2. babámat 13 hónap korkülönbséggel vbac. Nem fogadtam orvost, az utolsó pillanatban estem be, nem engedtem semmilyen beavatkozást. Nyilván ha bármi baj lett volna a szívhanggal vagy bármivel, akkor szó nélkül mentem volna a műtőbe, de amíg minden rendben volt, addig nem hagytam magam. Nekem ez nagyon fontos volt.


De szerintem ha pcs-t szeretnél, azt is meg lehet oldani egy természetes szülés párti kórházban is. Nem minden a protokoll. 😉

2021. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1 hat most Tatabanya nagyon gaz már ebből a szempontból. Most már kényszerítik a farfekvéses szulest és a vbac-ot is. Innen pl ezért mennek máshova az anyák. En sem szülnek itt legkozelebb. Pont ezért. Nem egészséges egyik végletes hozzáállás sem. Engem ne veszélyeztessenek egy esetleges helyzetben, mert hülye a főorvos és fosnak vágni.

Tényleg nem értem, miért nem lehet egyszerűen rábízni az anyára, hogy akar szülni és abban támogatni.

2021. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!