Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babával indítani kellett...

Első babával indítani kellett terminustúllépés miatt, oxi bekötése után 3 órával megszületett. Ha a második magától indulna, mennyire siessünk a kórházba?

Figyelt kérdés

Kb. 50 perc beérni a kórházba, de indulás előtt még meg kell várnunk anyukámat, ő fog a szülés alatt vigyázni a kisfiunkra. Szüleim 15-20 percre laknak innen forgalom függvényében.


Azt mondják, hogy a második szülés sokszor gyorsabb, de nem tudom, hogy esetemben az első csak az indítás miatt ment-e relatíve gyorsan.



2021. ápr. 12. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is indított és 3 órás volt az első szülésem. A második magzatvíz elfolyásával indult. 00.30-kor elfolyt a magzatvíz, rögtön 5percesek voltak a fájások és 02.44-kor a karomban volt a kislányom. Tehát, ha nektek durván 1 óra 10 percre van szükségetek, akkor az én esetemben 44 perccel korábban értetek volna be a kórházba, mielőtt megszületik a baba. De ebben a 44 percben ugye már összeérnek a fájások és benne van a kitolási szakasz.
2021. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes sietni. Nekem mindkét szülés egyformán felgyorsult.
2021. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Ha valaki erre tévedne és választ keres hasonló kérdésre: esetemben a második baba nem sietett annyira. Első fájások du 4 körül kezdődtek, este 8-ra értünk be és 11-kor született.

2021. aug. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!