Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek spinális érzéstelenítés...

Akinek spinális érzéstelenítéssel volt császárja: meddig nem ajánlott mozgatni a fejed, hogy elkerúld a migrént?

Figyelt kérdés

Hány órán át kell vigyázni, nem mozgatni a fejet?


Köszönöm szépen :)



2021. ápr. 14. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mozgathatod, megkérdeztem a dokit, azt mondta az csak régen volt így egy másik érzéstelenítésnél. Mozgattam is, nem fájt tőle semmim.
2021. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem 6 órán át fektettek, utána segítettek felállni. Nem fájt a fejem szerencsére.
2021. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is mozgattam és nekem sem fájt a fejem tőle.
2021. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondták, hogy ne mozgassam (2016-ban). Viszont rosszul reagáltam a spinális érzéstelenítésre, és órákig lekékülve remegtem műtét után.

Sajnos emiatt felemeltem többször a fejem,aminek másnap szörnyű migrén lett a következménye. De tényleg, így még soha nem fájt a fejem!


A nővér órákon keresztül csak kávét itatott velem. Soha nem kávézok, mert nem bírja a szívem, szóval szörnyű volt... (a kávé tágítja az agyi ereket, azért kellett kávéznom annyit).

2021. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben császároztak, spinálissal, műtét után sokszor rám szóltak a megfigyelőben, hogy ne emeljem a fejem, mert sokszor elfeledkeztem. 11kor műtöttek, este 9kor keltettek, addig vigyáztam.
2021. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, mozgathatod, csak emelni nem szabad, oldalra fordíthatod
2021. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mozgattam simán, nem volt gond.
2021. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emelni nem szerencsés. Van akinek attól se lesz gondja, van akinek meg kevesebbtől is. Nem tudhatod, hogy te melyik kategóriába tartozol.
2021. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!