Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, ha szülés utáni...

Normális, ha szülés utáni első menstruáció után nem állt be a ciklus?

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapos a kislányom, iszsz baba, de már eszik mennyiségeket. Így múlt hónapban először megjött a menzeszem, aminek ezen a héten kedden kellett volna ismét jönnie az eredeti 29 napos ciklusaimhoz képest. Tesztet nem csináltam, de nincsenek terhes tüneteim (fogok csinálni, de nincs itthon teszt).

Továbbra is elég sokat szopizik, így gyanítom, hogy ez kavar be.

Volt másnak is úgy, hogy megjött egyszer, aztán rendszertelen volt/ismét hosszabb időre kimaradt?


Köszönöm szépen!



2021. ápr. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hónapok volt a fiam,mikor eloszor megjott. Aztan napra pontosan a kovetkezo. 2 héttel ra megint,aztan 3,5 honapig semmi. Addig szoptattam. Amint abbahagytam egybol megjott,utana megint 2 het mulva. Kell ido,amig beáll,szoptatás alatt méginkább 😊
2021. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, normáis.
2021. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam sem állt be még.

Öt hónapos volt a kisfiam amikor elkezdtem barnázni napokig. Hat hónapos volt amikor megjött először és rá egy hétre megint barnázás. Most hét hónapos. Megint megjött kb 40 nap után. Napi 5x cicizik még.

Remélem már beáll végre.

2021. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett, és ma reggelre meg is jött. Kíváncsi vagyok, mikorra fog beállni.

2021. ápr. 28. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!