Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg ilyen brutális egy...

Tényleg ilyen brutális egy szülés vagy én vagyok tokofóbiás?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok nekem nincs még gyerekem, de pár év múlva szeretnék. Őszintén szólva láttam császármetszésről is videót, természetes szülésről is,rosszul lettem a sok vértől, attól hogy tiszta vér a baba, vágnak varrnak, fuhh, fájdalomba bele se merek gondolni... [link]

2021. máj. 19. 13:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%

3 x szültem, minek nézegetsz bármit? Én még 1 szülést sem láttam, a fejem messze van a lenti kijárattól😂😂

Jó a gyerek kicsit trutyis, de nem vészes.

2021. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

Na, még jó, hogy nem láttam ezt a videót szülés előtt 😂


Amúgy nekem nehéz szülésem volt, alig tágultam, aztán kívül-belül varrtak, repedtem is... de a kitalált nem éreztem mégsem olyan durvának, mint a vajúdást és ennyi vér sem volt.

2021. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ilyen brutális. Sok a vér, a fájdalom olyan erős, hogy azt hiszed nem bírod tovább, de akkor és ott kibírsz mindent. Megtörténik és kész. Idővel pedig megszépülnek az emlékek.

Amúgy te a vágásból, meg a nagy vérből nem látsz semmit. A baba annyira nem is véres, inkább magzatmázas. De őt egyáltalán nem fogod undorítónak találni ha véres is, hanem nem győzöl majd gyönyörködni benne.

2021. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, borzalmasan néz ki. Én élőben néztem végig párszor, szégyenkezve vallottam be magamnak, hogy kizárólag császár és altatásban, ha odakerülök.


Aztán megembereltem magamat, végül szültem egy gyereket. 12 órát vajúdtam, a vége kegyetlen volt, de esküszöm, hogy kevésbé traumatizált, mint amikor végig kellett nézni... Többeket ismerek akik mondják, hogy kívülről bizonyos szempontból sz.rabb, mint benne lenni.

2021. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Nők milliárdjai túlélik.... :)
2021. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk tény hogy az anyuka nem látja magát, csodás dolog valóban, de nem egy szép látvány be kell vallani, én pl. :nem engedném be a férjemet se.
2021. máj. 19. 13:14
 7/37 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem is a fájdalom taszít, (van EDA) hanem inkább a látvány, ömlik a vér "onnan" vágnak, hát na nem tudnék szülészeten dolgozni az tény :D
2021. máj. 19. 13:19
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Nőgyógyász akarsz lenni vagy szülésznő? Mert csak ezeknél a foglalkozásoknál fontos, hogy elviseld a látványt. Minden műtét véres, ha nem te csinálod, nem látod. Nem kell túlkombinálni.
2021. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
42%
Brutális dolog. A férjem bent volt az elsőnél, neki utána sokáig pszichológushoz kellett járnia. A másodiknál már inkább be sem jött
2021. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hát ennek a videó láttám sokkot kaptam megmondom őszintén, ahogy belevágnak ott "lent" huhh... A hideg is kiráz
2021. máj. 19. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!