Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hamar teherbe...

Császár után hamar teherbe esni, milyen gond lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A belső varratod szétválik.
2010. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hegszétválás miatt el lehet veszíteni a babát és a kismama is elvérezhet, de felléphetösszenővés a lepény és a heg között is, ennek köszönhetően szintén a baba elvesztése, illetve egy súlyos oxigénhiányból adódó fogyatékos gyermek.
2010. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Miért írtok ilyen rémísztőeket???

Hegszétválás szülés közben léphet fel ha hagyják császi után vajudni az anyát..

2010. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ezt kérdezte és én idáig ezekkel találkoztam.
2010. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 16:41-estől kérdezném,milyen az a összenövés a heg és a lepény között?az csak akkor alakulhat ki ha császár után hamar teherbe esik az ember?kérlek áruld el,mert én is császáros vagyok(11 hónapja császároztak)és most megilyedtem,hogy nálam is lehet ha akarunk kistesót!
2010. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én csak olyat hallottam, hogy ha vékonyodik a heg, akkor inkább a 36-37. héten megcsászározzák az anyukát, hogy ne nőjön tovább a hasa. Egyébként én is császároz vagyok, kis körkülönbséggel szeretnék süzlni.
2010. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezzétek hanem akinél szültetek és egy gyors vizsgálat után minden kiderül..mert ha tényleg paráztok akkor szerintem egy orvos adhat csak megbízható választ!Nagyon ritka a hegszétválás!!!!Én 3.császira készülök,21hó és 3év lesz a műtétek között és semmi gond nincs!
2010. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem ezek hülyeségek.Én 25hónapja szültem császárral mindenki azzal jött,h.az utolsó uh-n vizsgálják a heget.A 37hetesnél rákérdeztem csak mosolyogtak,hogy nézze mit mondjak rendben van és ha holnap nem lesz.Már olyan világot élünk,hogy senki nem vállalja ilyenért a felelősséget.

Ha császár után hamar 2éven belül szülsz lehet olyan orvosod aki nem vállalja a természetes szülést.Nekem sem akarja,de ragaszkodom hozzá -persze neki könnyebb lenne becsattogni egy óra alatt lerendezni-csak nekem nem utána.

Szval mit jelent,hogy gyorsan szülni császár után újra?..mennyi idővel gondolod..

Barátnőm 1.5évre szült és borzalmasan nagy pocija volt,semmi baja nem volt pedig 2héttel túl hordta a babát.Igaz ő csak császárt akart.

de tény ezt az orvossal kell megbeszélni ,mert ne mi döntsük el.De a heg az utolsó hetekben sérülhet vagy a szülés alatt,terhesség közben nem kéne neki...40hetes előzőleg császáros km.

2010. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként 8 hónap után. A doki mondta, hogy ez is császár lesz, 2 héttel előbb.

2010. aug. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!