Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki adott halapenzt az...

Volt aki adott halapenzt az ügyeletes orvosnak?

Figyelt kérdés
Most, hogy van ez az uj szabalyozas, ugye meg van tiltva. Aki csaszarozott, var a 6 hetes kontrollon. Vajon azert, hogy adjak egy kis penzt neki?
2021. máj. 31. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írod. Tilos adni és elfogadni. Mindkét felet büntetik ha kitudódik.
2021. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is magához hívott vissza az első orvos kontrollra, bár nem császár volt. De nem vittem semmit, nem volt a fogadott orvosom...
2021. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Vagy csak szimplán normális? Komolyan agyvérzést kapok, hogy az orvos egyszerűen nem tud jót csinálni. Ha bemegy és érdeklődik, vagy visszahív a 6 hetes kontrollra, akkor biztos a pénzt várja. Ha nem néz rád, akkor meg szemét disznó, le se szarja a beteget. Lassan tényleg nem lehet jót tenni úgy latom

..

2021. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már bűncselekmény mindkét részről.
2021. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is visszahivott, de o szakrendelesen nem dolgozik,cdak maganban,illetbe az osztalyon. Nem nagyon jartam utana,lehet,hogy ha bemegyek az osztalyra,megvizsgal. De nem volt kedvem ezzel szorakozni. Sima huvelyi szulesem volt,felsuibodi varratos gatmetszesem,ami raadasul szepen begyogyukt 6 hetes komttollra,ugyhigy egyszeruen csak a teruketileg illetekes szakrendelesre mentem,ahova amugy is terhesgondozasra. Mondjuk sajnos mar hallottam olyat,hogy ha valaki nem ahhoz a dokihoz megy vissza,akinel szult,akkor bunkoznak vele...
2021. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!