Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy oldottátok meg a szülés...

Hogy oldottátok meg a szülés utáni tisztulást?

Figyelt kérdés
Főleg a kórházi napokat? Inkontinencia betéttel, szülés utáni betéttel, sima egészségügyi betéttel, pelenkával, textillel, mosható betéttel stb.? Kell valami speciális bugyi is ezekhez? Kicsit el vagyok veszve...

2021. jún. 4. 18:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Korhazba egy kisebb csomag tena pantset vittem,azt hiszem 8,vagy 10 db-os volt. Nekem az nagyon bejott. Kenyelmes, nem azott at meg veletlenul sem,stb. Hazajovetelkor is azt terveztem,hasznalni,csak elfogyott az a kis csomag. A ferjemet elkuldtem,hogy vegyen nekem ugyan ilyet,es hat vegulis ugyan olyat vett,csak epp 20 vagy legalabbis eleg nagy kiszerelesut. 🤣 Az elejen kicsit ideges lettem,mert eleg draga a nagy csomag,es nem terveztem olyan sokat elhasznalni,de vegulis el lett "fogyasztva". Itthon is azt hasznaltam jo ideig. (Mig el nem fogyott😅). Nyilvan,egy ido utan mar eleg lett volna a nagyobb ejszakai always,de valahogy nekem az ugy kenyelmesebb volt tovabbra is. :)
2021. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem valami nagy betet adott a kórház, se sima éjszakai vagy xl lehetett nem tena. Bőven elég volt, de császár volt, kitakarítottak.
2021. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Én vagy egy hétig bugyipelust használtam. Always márkájút, Müllerbe lehetett kapni. Nagyon kényelmes volt és még illatos is :) gqtsebet se bántja. vagy 1 hétig azt hordtam, de még utána is sokáig véreztem.
2021. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Én egyszerűen bementem egy dm-be és megkérdeztem az eladótól, hogy a kismamák mit szoktak vásárolni szülés utánra, illetve ő mit javasol. Nagyon készségesen segített, a zöld csomagos Tena betétet ajánlotta, illetve a saját márkás éjszakai betétjüket. Vettem még mellé eldobható bugyit.

Mind jó volt, de a legjobb az a fajta volt amit a gyerekágyas osztályon az ágyamon előkészítve találtam. Bella a márkája, jó vastag - na ebből nem folyt ki semmi. És fontos, hogy napjában többször tusolj. Illetve ha lesz következő babám, biztos viszek magamnak pár darab pelenkázó alátétet. Ennek vízhatlan az egyik oldala, így ha éjszaka netán ki is folyna valami, ez felszívja és nem az ágyam lesz olyan :)

2021. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
jó vastag tenna betétet tettem be. eléggé kényelmetlen volt. amikor már kicsit csitult a vérzés akkor már elég volt egy tanna betét.de sokáig véreztem
2021. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Tena eldobható bugyi és tena plus betét.
2021. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Jessa, tena meg Bella
2021. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Tena betéttel. Bár annyira nem volt durva, mint amire számítottam, mert császár lett a vége. A doki pedig rendesen kimosta a méhemet (ő mondta).

Persze ahol a méhlepény leválik, az ugyanúgy vérzik, de akkor is más.

De lehet, hogy csak azért nem tűnt Niagarának, mert a menzeszem is brutál erős 12 éves korom óta. Már hozzászoktam.

2021. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
En asszem 2 vagy 3 csomag always bugyipelenkat hasznaltam el, 2 hetig volt erosebb verzes.
2021. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Első szülés tena inkontinencia betét nagy bugyival (kinaiba vettem) az első két nap a szülésznő tanácsára kettőt raktam bele egymást kb 3centin fedve.

Második szülés tena pants. Tökéletes volt. Ami megmaradt odaadtam egy terhes ismerősömnek.

Kb szülés után 3-4napig kellettek ezek utána always éjszakai majd normál


Mindkétszer hüvelyi szülésem volt

2021. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!