Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utan 4 héttel nektek...

Szülés utan 4 héttel nektek már elö fordult olyan h véres volt a székletettek? Megijedtem nagyon!

Figyelt kérdés
egyébként nálam ez nem most fordul elö elöször.azt hiszem a 8. honapban voltam mikor legelöször véres volt a széklettem...de azota megint csak ma volt.szerintettek mitöl lehet?ez és nagy a baj?
2010. aug. 26. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis,semmi baj,nyugi!Nekem is volt,igaz nekem terhesség alatt nem ,de szülés után előfordult.Attól,hogy nem bújt elő az aranyered,még az erőlködés miatt vérezhetsz,ez teljesen normális dolog szülés után!
2010. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszodat!!megnyugtattál,végülis elég kemény mostanában a széklettem...lehet hogy emiatt volt.de mindenesetre nagyon remélem h nincs semmi baj...
2010. aug. 26. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyér, de szerintem azért ha a terhesség után is marad, akkor mindenképpen orvoshoz.


Anyukámnak volt véres, és a doki lecseszte miért fél évvel késöbb ment ilyennel, végül belsö aranyér volt csak de teljes vizsgálatot csináltak.

2010. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is pár héttel szülés után jött volt ugyanígy. ne aggódj! teljesen normális!

ha nem múlik, kérj orvostól krémet/gyógyszert rá.

2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK válaszait!nagyra értékelem...
2010. aug. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!