Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van benne igazság abba,hogy...

Van benne igazság abba,hogy ha a második baba gyorsan és könnye megszületett,akkor harmadik baba is gyorsan könnyen születik meg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2021. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ez annyira alkati kérdés.. Én az első gyereket 28 óra szenvedés után szültem meg természetes úton. De nagyon meg szenvedtem.. Úgy kellett belőlem ki nyomni. Meg nem is igazán tágultam ennyi idő alatt normálisan. 3860gramm volt ő amúgy. A második gyereket reméltem hogy hamarabb sikerül megszülni, hátha gyorsabban ki tágulok.. és nem huszon órás szenvedés lesz. Ehez képest magzatvíz elfolyas reggel 6-kor.. Ballon, burok repesztes és oxival este 8 ig 2 ujj sikerült . Végül császár lett.. teraránytalanság miatt. 4200grammos gyerek.. Nem haladt a szülés, szerintem ki sem tudtam volna nyomni. Erőm sem maradt volna rá. Így a 3.-at már alapból császárral fogom kérni.. Nekem se nem könnyebb se nem gyorsabb a szüléseim.. Plusz óriás bébiket szülök 157 cm el :/ De szobatarsam mellettem a 2.at kórházba erkezestol egy órán belül szülte meg.. gátmetszés nélkül. Úgyhogy ki így ki úgy
2021. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nincs, de én még ilyeneket nem tudok. Annyit mondhatok, hogy a bátyám gyorsan,könnyen született meg (ő a középső gyerek) én pedig császármetszéssel… szóval..
2021. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Bár nem saját tapasztalat: első gyerek normál, hüvelyi szülés, második: kicsit nehezebb hüvelyi szülés, harmadik: császár.
2021. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!