Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért akadnak ki az emberek...

Miért akadnak ki az emberek mikor azt mondom, higy nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Hiába sorolok fel rengeteg érvet, és mondom el vagy 100x, hogy nem szeretnék, nem hiszik el, és csak annyit mondanak, hogy "majd kinövöd"

2021. aug. 26. 23:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*hogy
2021. aug. 26. 23:39
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz erről bárkit is győzködni? Ez csak a párodra és rád tartozik.
2021. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert már nagyon elegem van belőle, hogy az egész családom, és az összes ismerősöm ezzel jön, és próbálnak győzködni, hogy mennyire jó lesz. És nem akarják elfogadni, hogy ebbe nincs beleszólásuk.
2021. aug. 26. 23:47
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért kötöd az orrukra mit szeretnél az életeddel kezdeni, főleg ha állandóan cseszegetnek a véleményed miatt? Mond azt majd meglátod mi és hogy lesz ha el jön az ideje. Addig legyenek szívesek békén hagyni.
2021. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy? Mióta kapcsolatban?
2021. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, sose fogják megérteni, ne is erőltesd. Anyám is abban a tudatban él még, hogy ő bizony unokázni fog. Én már nem mondom el neki többször, hogy nem, úgysem hiszi el. Majd pár év múlva rádöbben, pedig én szóltam neki. Egyébként ha lenne gyerekem, akkor sem engedném, hogy unokázzon, undorító egy személyiség, de ez már másik sztori.
2021. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 17, nincs is párom.(Azon is mindig problémáznak)


#4 Igazából én nem szoktam, beszélni róla, mert tudom, hogy nem egyezik a véleményünk, de sikerül valahogy mindig felhozniuk a témát. Mert szerintük kötelességem szülni.


Egyébként elnézést a kisebb kirohanásért

2021. aug. 27. 00:01
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban párkapcsolat nélkül ennek nem kellene témának lennie, hibáztál, hogy ilyesmiről beszélsz. Nem igazán életszerű nekem, hogy ilyesmiről faggatnak, ha még csak ennyi idős vagy, és egyáltalán nem aktuális a kérdés. Nyilván nem kötelességed szülni.
2021. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak direkt fel akarnak húzni, mert látják mennyire bosszant a piszkálódás? Ilyen fiatalon ez még nem is téma
2021. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, simán lehet, de tényleg eléggé rosszul esik a rengeteg

"Majd pár év múlva...

Amikor végre szerzel egy barátot...

Ha majd végre érettebb leszel...

Dehát ki nem akarna gyereket?

Bezzeg mikor én annyi idős voltam mint te"

2021. aug. 27. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!