Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utan is szetnyilhat a...

Csaszar utan is szetnyilhat a hasizom?

Figyelt kérdés

3 hetes a gyermekem

Meg mindig nagy a hasam

Nektek mikor ment vissza csaszar utan ? Egyaltalan van remeny ra hogy vissza megy eredeti allapotaba? Kb mint aki 25 hetes terhes ugy nez ki


2021. szept. 11. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Császárnál konkrétan szét húzzák hogy ki tudják szedni a babát. Amúgy meg a terhességtől nyílik nem a szüléstől
2021. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sima szüléseim voltak,(4)de több hónap volt mire visszaalakult a testem.Sajnos maradt egy kis háj is,azt mindig le kellett utána dolgozni,pedig nem híztam a gyerekekkel csak 7-8kg-okat,mégis maradt mindig fölösleg.
2021. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Császár után a 6 hetes kontrollra mikor mentem már nem néztem ki terhesnek, de még volt egy kis felesleg.

Az is gyorsan lement különösebb edzés nélkül (nekem pont elég volt a gyereket és a ht-t vinni nem kívántam tornázni)

Az én genetikám ilyen.

Unokahúgomnak 4 hónapos a fia. Most kb 20 hetes terhes hasa van. Majd lemegy neki is. Nem vagyunk egyformák.

Ez nem úgy működik h kint a gyerek aztán beesik a hasad.

Idő kell h vissza rendeződjön minden a helyére

2021. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dns és genetika függő,meg tornászás edzetség
2021. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A terhesseg alatt nyilik szet

RTM torna segit helyrehozni. Keress fel egy tornaszt aki megnezi hogy mennyire nyílt szét, mutat gyakorlatokat is, és azt tudod otthon végezni. Ezeket az izmokat a helyére kell tornázni speciális tornával, ha simán csak felülést kezdenél el, rontanál rajta.

2021. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!