Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházban mit csináltatok a...

Kórházban mit csináltatok a babával amíg fürödtetek, wc-re mentetek?

Figyelt kérdés

Elsővel családi szobában voltunk, a férjem is végig ott volt, így adott volt, hogy addig ő babázik. Most nem így lesz, mert ő itthon lesz a naggyal.

Ha mázlim van és épp nincs telt ház, akkor egyedül leszek, de ha sokan vannak, lesz egy szobatársam.

Az nem tűnik jó megoldásnak, hogy ott hagyom esetleg sírni neki a szobában. Csecsemősök nem veszik át, mert 0-24 rooming in van.

Toljam be kocsival együtt a mosdóba? Persze, ha alszik, akkor nincs gond, de a fiam nem nagyon aludt már a kórházban sem, ha leraktam. Örültem, ha nagy ritkán aludt egy fél órát... persze, nem biztos, hogy a tesója is ilyen lesz, de ha átázok esetleg vagy nagyon kell wc-re menni, nem várhatok órákat, amíg végre elalszik


2021. szept. 20. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Vinném magammal, de nekem szerencsém volt, mindkétszer ott volt az apukája is, családi szobában. Amikor a másodikkal voltunk bent, addig a nagy a mamával volt.
2021. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi figyeltünk egymás babájára. 5 perc alatt megoldottunk mindent.
2021. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemősök nem veszik át, mert 0-24 rooming in van- nálunk is, de amíg fürödni mentünk/wc-re, ettől függetlenül leadhattuk, nyilván nem órákra. Volt, hogy nem volt pár óráig szobatársam, addig leadtam, egyedül ne hagyd semmiképpen szerintem a szobában, és az se jó megoldás hogy a fürdőbe magaddal viszed (pl. fertőzésveszély miatt). Amúgy figyeltünk egymás babáira a szobában, ha sírt a másiké, odamentünk, megsimogattuk, ringattuk kicsit, olyan ritkán volt, hogy egyszerre ordítson mindhárom :). Ha nagyon ellenállnak a csecsemősök és egyedül vagy, szerintem menj be a szomszéd szobákba és mondd meg, hogy elugranál 20 percre zuhanyozni, figyelnének-e rá, mert nincs szobatársad és a nővérek nem hajlandóak foglalkozni vele. Szerintem erre senki nem mondana nemet.
2021. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemősöknél volt, mert beteg voltam, csak 3 óránként hozták hozzám szopizni, de ahogy elnéztem más anyák is beadhatták a csecsemősöknek.
2021. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom, nem lehet, bocs, akkor kérj meg más anyát a szobában, pár percet biztosan vigyáz rá.
2021. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zuhanyoztam, amikor volt nálam valaki, wcre meg simán elmentem, a kiskocsiból nem tudott kiugrani..
2021. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szerették a csecsemősök ha parkolónak használták őket, de pici is volt a szobájuk hozzá. Budapesten viszont volt hely, ott be lehetett vinni hozzájuk addig.

Én úgy oldottam meg hogy szoptatás után amikor kidőlt, akkor mentem a fürdőszobába és nagyjából 5 perc alatt elintéztem mindent. Nem voltak túl barátkozós szobatársaim, úgyhogy nem számíthattam rájuk. Viszont megadtam a bizalmat, hogy csak nem fogják bántani amíg fürdök….. :( Az osztály bejárata meg kártyás, úgyhogy szülő vagy látogató nem is tud átmenni rajta anélkül hogy egy ott dolgozó segítsen a kinyitásban, így ettől a “rossztól” sem kellett tartanom.

2021. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozni akkor mentem mikor ott volt a férjem, pisilni meg elszaladtam gyors. Megemlítettem a szobatársnak hogy kimegyek, alszik, 1 perc és jövök.
2021. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Maradt a szobában a kiskocsiban. Látogató nem jöhetett be, a szobatársakkal vigyáztunk egymás babájára.
2021. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Akkor zuhanyoztam, pisiltem, amikor aludt


Második babánál minden nap elvitték őket 30 percre.

Akkor tusoltunk.

Wc alváskor, vagy a szobatársra hagytuk

2021. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!