Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem 8 hetes a...

Császárral szültem 8 hetes a kislányom elkezdhetek már hasizomra tornázni?

Figyelt kérdés
50 felüléssel kezdenék utána növelném ártana?
2010. szept. 2. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
NEm fáj már egyáltalán? Inkább dokitól kérdezd meg.Nehogy a seb belül felszakadjon az erőlködéstől. Azért nem kis műtét egy császár. Én is császárral szültem, de emlékeim szerint sokáig fájt,ill. úgymondanám éreztem, eszembe nem jutott volna tornászni!
2010. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En lebeszelnelek rola, csaszar utan 8 hettel meg nagyon friss a seb hasizom-erolteteshez. Ha a belso varrat felszakad, az az eletedbe is kerulhet - szerintem varj meg a feluleses edzessel. Eppen eleg az az "edzes", ami a baba korul "kotelezo"gyakorlat :)

Mielott barmit is el kezdesz edzeni, mindenkeppen beszelj a dokival - es konkretan mondd meg neki, milyen gyakorlatokat szeretnel csinalni, pl. 50 felules naponta es/vagy sulyzozas...

2010. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Finoman tornázhatsz de ne 50 felüléssel kezdd! Fokozatosan szabad, hogy ne terheld a sebet, nagy baj lehet belőle!
2010. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes szülés után lehet 6 héttel elkezdeni. Én úgy tudom, császár után várni kell 2,5-3 hónapot, mivel az egy komplex műtét, hosszabb a regenerálódás. Én a helyedben még várnék, vagy előtte mindenképpen beszélnék a dokival.
2010. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Császár után 3 hónappal lehet elkezdeni a hasizom gyakorlatokat, addig max hasprés.

(gyógytornász)

2010. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!